RGH XBOX Boot problem

Pozdrav ljudi!
Opet se javljam jer nisam resio problem.
Naime, upalim konzolu i ona se upali, ali ne pokrece sistem nego samo svetli lampica i kad probam da uparim sa dzojstikom krenu da se okrecu krugovi i prestanu. Nije problem do dzojstika posto sam probao sa zicnim, nije ni problem do HDD posto sam probao sa dva. Znaci konzola se pokrene ali nece da se bootuje.

Ne znam zasto pitas ovako nesto, RGH tako radi, ima vreme izvrsavanje haka koje varira od konzole do konzole o ovome je pisano odavno i to vise puta.

Ako ne moze nikada da se podigne i svaki put je ovako to je onda problem. Ako se samo povremeno desava to je sve ok.

Kako nije problem, niste razumeli konzola se uopste ne pokrece samo svetli lampica ona u sredini i ne moze se koristiti konzola, ako razumete, uopste ne podize sistem i nema onog xbox na ekranu samo crno

Dobro pogresno protumaceno, pogledaj da li ti blinka periodicno na 7-8 sekundi neka lampica kada je upalis, unutra u kucistu, obicno je zelena?

Nisam otvarao kuciste, odnecu ga kod coveka koji mi je radio RGH mislim da mi je tako najbolje, pa cu podeliti sa ostalima sta moze biti ako se njima slicno desi😊

Nema potrebe sto se mene tice, nagledao sam se takvih konzola :wink: ja reko da ti pomognem da znas sta je ako mozes da resis sam…