RGH FAT xbox360 mod 3.5hdd

Video sam da je moguce umesto DVD drive-a staviti 3.5 inca HDD. Da li je dovoljno samo ubosti sata iz ploce na sata pin hdd-a, i samo napraviti kabl za napajanje po jednom tutorijalu sto sam nasao. Ili se mora ipak lemiti nesto i prespajati na ploci ?

To nije moguce to je bio projekat koji je zapocet od strane team xecutera ali nikada nije zavrsen i otkazan je i mnogo je to komplikovanije nego sto ti mislis , takodje nzm samo kako si mislio da po tvom nacinu ubacujes nesto na taj hdd posto ga xbox ocitava kao cd?

Steta :frowning: . Pitao sam da li moze bez lemljenja, posto sam video neke slike gde se lemile.neke zicke ispod ploce.

Mozes , moras napajanje da uzimas sa regulatora na ploci lemljenje neophodno, izbacis DVD drive i na njegovo mesto namestis hard, problem je sto moras da budzis da stoji a sto se tice povezivanja teorijski i prakticno moze, provereno imas na guglu resenja.
Zavisno kako resis da stoji hard unutra, napravis neki drzac on plastike … :wink:

Cekaj a ovo ovde? http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=10443&highlight=Projekat ? I sada kada bi taj hdd stavili umesto dvd drajva iso fajl bi prebacio sa kompa na njega a xbox bi ga citao kao igricu ili sta?

Hvala ali ne petljam sa lemilicom :-). To jedino ako bi mi neko od vas RGH majstora to napravio (i naplatio podrazumeva se :slight_smile: ) . Nabavio sam 3.5hdd, pa mi greota da ga gledam posto imam samo laptop, pa sam mislio sa ga uglavim u kuciste, posto mi je i onako izvadjen dvd drive.