RGH Battlefield 4 problem

DASH: 3.0b Rev735
KONZOLA: Slim
FSD VERZIJA: 3.0 rev 735
EXTRACT IGRE: Xbox Backup Creator (probao i sa iso2god)
INTERNA MEMORIJA KONZOLE: DA
VELICINA HARD DISKA: 250GB
TIP HARD DISKA: Interni
OPIS PROBLEMA: Problem da pokrenem BF4, tj pokrenem, prodje intro i izbaci poruku da mu treba najmanje 2GB prostora, pritisnem start i ostane na tome, content prebacio u content, na internom hdd-u prebacio disk 2 (koji sam extract-ovao sa Xbox Backup Creator-om). Inace, sve mi je na internom hdd-u. Probao sam raznorazne kombinacije koje sam nasao na net-u, ali nijedna nije pomogla.
Onaj folder 45blablabla se prebaci u COntent na internonm disku u folder 00000000…, jel tako?
A koliko sam citao na netu, samo je disk 2 single player, tako da iskopiram taj disk na interni konzole?
Tako sam uradio, ali stalno isti problem.

Poz

Prebacena tema u RGH sekciju i procitaj http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html
Content sa prvog diska na interni HDD gde treba a drugi disk prebacis tamo gde drzis sve druge igre.

Tako sam i uradio…Content sa prvog u Content na HDD-u (0000000000000/45…), a igra tamo gde su ostale igre

Content prvog diska na root od HDD-a, ne content u content. Juce sam uradio to da testiram rip i sve radi bez problema.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uradio je to:

Da bi bio siguran da si ubacio gde treba, selektuj taj Content od igre i idi copy, da ga iskopiras preko Contenta. Znaci sa jedne strane u File Manageru odes na root internog hdd-a, na drugoj strani odaberes content folder od igre i copy. Tako ne mozes da omasis.

Ako sam te dobro razumeo, Content folder (Content/454109BA/…) sa prvog diska se kopira na root hdd-a i to je to…ne treba nista dodatno da se mapira?
Hvala puno!

Selektujes Content folder od igre, ne ulazis ni u kakav podfolder, znaci content selektujes i ides copy na root hdd-a, on ce da smesti gde treba.

Pazi, ja to prebacujem ftp preko filezilla-e sa mac-a na Xbox. Da li tako može, ili moram da prebacim preko njegovog file managera sa usb-a?

Poz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trebalo bi da moze, pokusaj.

Ok, hvala puno

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo probao kao sto ste rekli, kopirao sa usb-a Content sa prvog diska, isto, zakuca posle intro-a.

Niste nešto kako treba, meni savršeno radi, odite u save games i pogledajte dali imate “download” medju save-ovima od bf4, jer ako ste prebacili content kako treba, on bi trebao biti tamo, mislim da me razumijete što hoću reći! :slight_smile:

Nece nikako, probao sam istu stvar sa GTA V, content copy na root, u folder za igre extract-ovan drugi disk, i zaglavi posle intro-a…a npr COD Ghosts mi radi kako treba…uopste ne kapiram sta je problem.

Ajde ponovo raspakuj prvi disk i kopiraj, mozda je do fajlova, mozda je i drugi dvd jer je intro video medju fajlovima pa se mozda nesto koruptuje i zeza.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Veruj, to sam uradio do sada vec 4 puta… :slight_smile:

U … Ne pada mi napamet sta moze da bude… :slight_smile:
Osecam da je neka glupost, uradi ciscenje kesa sa i ternog na standardnom dashboardu.
Ima li neko resenje da nekome pada napamet?

Sent from my iPhone using Tapatalk

:slight_smile:
Probacu veceras i to kada dodjem kuci :slight_smile:

Ja ne znam od kud vama tolki problemi, meni se to nikad nije dešavalo!

Napiši mi ovo: “\xbox\Hdd1\Content\0000000000000000\545408A7\00000002” - Tu su mi 4 datoteke - Dali je tako kod tebe? Ovo je za GTA V pošto si rekao da ti ne radi ni on, pa sam uzeo ovo da ne tražim BF4. :stuck_out_tongue:

Ne, tu imam dve datoteke:
545408A700000001
545408A700000002

Svaka je od po dva i kusur GB