RGH 3.0 Corona 4GB

E baš to, sada imam na redu trinity sa 4gb i par fat-ova pa ćemo videti ali mislim da će ići lakše sada :grin:. Hvala još jednom na pomoći

1 Like

Jesu okej su i oni, stara škola :muscle:t2:

1 Like

Koje su preporuke za temperaturu za coronu i jasper ?
The Corona E’s are 80/78/75. What’s Zephyr? 80/75/78

Ne znam da li postavljam pitanje u pravom podforumu, praštajte.
Drugar je uzeo chipovan xbox 360 i kinetic, kad nakaci kinetic na konzolu traži mu update a nije siguran da li zbog chipa sme da pokrene update. Šta mu je činiti? :slight_smile:
Hvala unapred :grin:

Ne bih da lupam, svež sam u ovome ali koliko znam kada se xbox moduje i ubaci Dashlaunch on automatski blokira konekciju sa xbox serverima osim obične konekcije sa netom. Naravno to je moguće isključiti i koristiti neke pluginove i stealth servere. Ali za ovaj update ne znam šta da ti kažem, ne bih rizikovao iskreno ako je “čipovan”

Možda ovo pomogne:

1 Like

Sve je okej dok ne odu preko tih target temperatura, Jasper je malo hladniji pošto ima odvojen cpu i gpu.

Moja Corona vrti do 70-72 max, skoro sam joj menjao pastu tako da eto ako ti znači. Možeš takođe u Dashlaunch da smanjiš target temperature ali moj ti je savet da pre promeniš pastu i očistiš konzolu od prašine i držiš po default sve kako bi kuler imao duži vek :slight_smile:

Vjerovatno mora noviji dash zbog kinecta.Jel softmod kod njega ili rgh

1 Like

Videću sa njim pa javim. Tnx :slight_smile: