Rezolucija i fps u PC igrama + screenshots

Ok da, nisam gledao na verziju reshadea nego na verziju sweetfx-a. My bad. Ali meni radi scroll lock, kacio sam pre par dana i video sa Alan Wakeom i reshadeom :smiley:

Ko ce ga znati :smiley:

edit : sto ā€œdecaceā€? Nisi valjda toliko omatorio ? :smiley:

ma gde znam tako mi doslo da kazem hehehe

vidis meni na GTA 5 takodje radi, sad ko zna zasto je ovde tako, ali je tako

Vi ovde vise stelujete grafiku da padnes na dupe kada treba da se igra igra izgubite volju nacisto :)ā€¦ Uzivajte u igri a ne boljoj grafici samo.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Fixed :slight_smile:

All of my + rep to eufrat!

Al realno poenta igranja na PC-ju da imas mogucnost da menjas settings, instaliras modove i generalno prckas sam i namestas kako ti je volja. Neko hoce tamniju sliku i slabije boje, neko voli default boje.

To ne znaci da ne uzivamo u igrama ili da ne mozemo da uzivamo u igrama jer po sat vremena( i jace) instaliras modove na skyrim ili sweetfx na witcher i stelujes podesavanja u ini fajlu.

SweetFx ubacujem u skoro svaku igru, obozavam da podesavam ceo .ini fajl, do nasjitnijih detalja. I skoro sve igre izgledaju bolje sa SweetFx-om, nakon cackanja .ini fajla.

damn it ja nemam voljud a cackam ini file toliko, najbolje da skinem neciji preset koji je vec provereno dobar i da uzivamā€¦

kputt uglavnom ima ok

Mother of all Draw Calls

Nice. Bas me svrbi da vidim koliko bi FX-8350 i R9 270 izvukli, ali mrzi me da instaliram Win 10 :smiley:

Gledam ove vase skrinove i razmisljam, ako je ovo maks, pa ovo nije ni blizu onih sumanutih trejlera

Po pricama AMD ce imati jedno 50% vise. Narocito AMD procesor i graficka kombinacija. GCN kida bre, ako ispadne ova 300 serija dobra(a ne sve rebrand i samo 390x nov GPU sa HBM-om) uzece se neki 380 ili 390 garant.

Sad sto Nvidija zeza sve redom(i developere i nas) sa gejmvrksovima i ostalim madjijama to je drugi problem. I jos neki Freesync monitor i ko bombona.

Svako ko ima probleme sa The Witcher 3 na PCju, najbolje da sačeka jedno nedelju dana, kada stiže ogroman patch, koji će između ostalog doneti poboljÅ”anu grafiku i performanse.

@studiovpc ja sam u onom downgrade tredu reko mislim da su oblaci gori. Na jednom od onih poredjenja, 2 slike jedna do druge su oblaci izgleda kao da su iz crtanog filma. Na kraju su sasvim normalni. Mada ne znam sta je sve bilo u onom 1.3 gb pecu.

Nervira me sto nisu popravili tastaturu bre. I dalje je osecaj los i i dalje je trom. Barem meni.

cek cek koji pec od 1.3 gb?

imas osnovni day one on je 300MB, i ovo je drugi sad od 270MB

GOG verzija je kod mene, verovatno one druge su imale veci patch

Ne znam, na steamu sam prvo preloadovo. Onda je u 12 raspakovao sve i skinuo 1.3 gb pec. Mozda je to bio neki pec plus missing fajlovi iz preloada. I evo danas bio ona 200 i nesto mb pec.

verovanto da je to u pitanju onda, znam da nisu iste verzije, GOG je dao odmah sve samo se cekao day one patch i EXE file i udriā€¦

1080p je bre, mozds forum radi resize, vidi idi na open in new window mozda otvori celu sliku

Sent from my Nexus 5

Kakvih 5 peceva, nema nista bez enhanced edition :stuck_out_tongue:

E to sam baÅ” hteo reći, do tada će se sve lepo srediti i ispeglati da igra Å”ljaka onako kako bog zapoveda.

Evo nesto za sve PCMR! :slight_smile:

https://youtu.be/gGf4SVWEw2g