Resident evil 6 demo: Public release

Koga zanima… Gamespot review.

Iskreno,ocekivao sam bar solidnih 6.5-7 ali 4.5…Dobro,njihovo misljenje.Nisam je jos uvek zavrsio,igra,za sad,nije losa(po mom misljenju).Imam jos jednu kampanju.
-Dama vas je zamolila da odete-

Ovaj Resident Evil je bas podelio kritiku:
Gamespot 4,5/10
Eurogamer 6/10
IGN 7.9/10
Gameinformer 8,75/10
Kome verovati?

Skini igru pa proceni sam, ne zavisi ti zivot od toga da li ces narezati disk i sam isprobati. :smiley:

Ja sam je skinuo i zadovoljan sam, taman da mi prekrati vreme do AC III.

Ja bi verovao Eurogameru… Da nije dobra nije, ali da je baš toliki krš ko što je gamespot rekao takođe nije.
I kakav bre AC III…:smiley: Čeka se Halo 4, to će biti igretina :smiley:

@999vlada

Gamespot je bas omanuo, mogu da joj daju neku losu ocenu (7 minimum) ali 4,5… stvarno su zestoko omanuli. Inace, moja ocena za ovu igru je devetka.

Edit: Evo upravo sam odgledao review i mogu reci da je ovaj lik skroz pogresio. U nekoliko navrata tokom review-a sam izvalio da ima reflekse kao mrtav konj i garantovano se zbog toga zali na QTE. Ne shvatite me pogresno, igra ima svoje mane ali ovaj review je stvarno bedno odradjen.

Ovaj Resident Evil je bas podelio kritiku:
Gamespot 4,5/10
Eurogamer 6/10
IGN 7.9/10
Gameinformer 8,75/10
Kome verovati?

auh. katastrofa…

ja nikad nisam gledao te ocene,nije mi ni zanimalo da li ce po nekom re6 dobiti 4,5 ako je meni lupam za cistu desetku kao ni review-e koji su mi isto sr**e odradjeni od strane mnogih ‘‘vecih’’ sajtova.Jedine koje donekle respektujem su ovi iz gt-a,ostali krsh…

i ne treba da gledas, ocito su mnogi izgubili kompas. meni su tradicionalno najbolji gametrailers opisi, tek sad sam odgledao i… nakon svih ovih ocena ali i onoga sto su rekli u opisu, iznenadjujucih 8.8…

Resident Evil 6 Video Review and Ratings | GameTrailers

istina je verovatno negde izmedju. hocu reci “istina”… jer, ljudi to ocenjuju profesionalno a mi se igramo iz zabave i to uglavnom - potpuno besplatno. za fanove serijala, apsolutno vredi odigrati… ima tu itekako dosta toga vrednog.

Gledajuci i citajuci review na gamespotu, tacno sam procitao lika koji je pisao review. to je cova u svojim cetrdesetim godinama koji je bio nekad hardcore gamer. Imam identicnog takvog drugara, kome je RE serijal jedan od najboljih. Medjutim kad sam mu rekao da igra pocinje sa pomahnitalim pritiskanjem A tastera, rekao je da je nece ni pokrenuti. Jednostavno QTE momenti u igrama su nesto novo (citaj staro ali obnovljeno 2002 godine sa GOW serijalom), u kojima se vecina starijeg gejming auditorijuma bas najbolje ne snalazi. Tacno ono sto ga je najvise nerviralo su smrti usled QTE. Ok, ne svidja se coveku ali bas odbrusiti tako igru, hmm, Kane & Lynch 2 flashback incoming. Sto se mene tice, eurogamer je dao najbolji review s moje tacke gledista. Cak mi se svidja i interna sprdnja u komentarima da je ovo Resident Evil 6/10 :smiley:

a sto se tice opisa, volima da procitam ali ni ja se ne drzim toga ko pijan plota. nekad jesam dok Legacy Of Kain Defiance nije dobio ocenu 6.

Ja sam i dalje kivan na vecinu gaming sajtova sto su Clive Barker’s Jericho onako jednoglasno otpisali… bejase to solidna igra. A da ce RE6 dobiti osrednje ocene, to se moglo nazreti jos iz prvih trailera. Mislim da im treba mali reboot. Makar novi engine, za pocetak, da zamaze ljudima oci ako gameplay ostane onako zastareo.

Sve ovo pricam kao neko kome se RE5 prilicno svideo, uprkos nezgrapnom interfejsu koji je bio dno dna. Eh, sheva, lepa i glupa u jednakoj meri…

Ja nisam kivan nego ogorcen sto su Secret World toliko provlacili kroz blato.

RE5 je bio odlicna igra… jedna od retkih koju sam zavrsio na ovoj generaciji. Ali nije bio zapravo strasan. To mi je najvise nedostajalo, a cini mi se da se oecaj teskobe vratio u RE6.

meni jedini problem u ovoj igri je njezin brightness na x360 koji je totalno prevelik uopce nezz na cem da igram ak stavim na 20 previse ako na 0(kak bi trebalo bit)onda je mrak ali totalni tak da eto nadam se da ce izac neki fix

Meni je brightness na 23 mislim i izgleda super.

Pa i ne treba da bude na 0 sigurno, jer je to totalno zamračenje, pa ni ne možeš da vidiš, mislim da bi trebalo da bude 10-15 za pravi horor efekat, ali to zavisi od TV-a do TV-a

Pa da to zamracenje ti u glavnom od tva zavisi, ali uvek mozes podesiti kako ti odgovara. Mada je i vecini igara nebitno, u horor igrama uvek prvo to podesim pa pocnem jer dzaba ti horor kad imas svu preglednost.:slight_smile:

Sent from my Samsung Galaxy S3 using Tapatalk 2

Pa da ot tom ja govorim pogledajte ps3 i xbox360 na ps3 je bas onak kak treba bit a isti tv meni sve iznad 20 ne dolazi u obzir jer mi je apsolutno svijetla i gubi se taj osjecaj jer ni boje a ni svjetlo-sjena efekti nisu dobri tv mi je kalibriran tak da nije do tv-a.Nista morat cu se poigrat opcijama u samoj igri je u display settingsu pise da 6 mora biti jedva vidljiv a ja kad metnem na nulu jos uvijek vidim ali naravno u igri je onda totalni mrak budem vidio mozda je do reference levelsa na boxu imam ga na standard jer kazu da tv ocekuje taj level ona neka sr***a 16-235 ali ja mislim da to nema nikakve veze +.
P.S Hvala na brzim odgovorima

bravo za komentar delimo isto mišljenje,re5 nije horror igra,ali je priča odlična i grafika vrhunska,retko koja igra može da joj se približi po tome da ne govorimo o dobro odrađenom co-op-u,sve u svemu i dan danas gazi neke nove naslove…
re6 nam uvodi dosta novina ,na prvu loptu me je dosta odbijalo,ali sada mi je baš o.k,
jbg. još od re3 nam svaki sledeći deo uvode nešto novo u igri…

Pazi gle sve to stoji odlican je on ali jedno veliko ali ovo nije RESIDENT EVIL ovo je ogroman TPS sa tematikom ubijanja cudovista resident evil je mnogo podbacio u svojoj tematici.Kada se igra nebi zvala resident evil mozda bi bilo drugacije BTW nezz dali ste znali ali prvi devil may cry je trebao biti resident evil da dobro ste procital ali zbog svoje uspjesnosti prerastao je u novu igru.Ja stvarno zelim resident evil da se vrati svojim korjenima znaci prvi resident evil i drugi to su bile igre koje su harale u svoje doba.Capcom bi trebao napraviti nesto kao Sillent Hill nakon prosjecnog homecominga downpur se polako ali sigurno vraca pocetcima serijala sasvim solidna igra,a sada kako cujem odlicni Hideo Kojima je odusevljen sto ga je konami zamolio da im pomogne sa svojim genijalnim idejama i svojim fenomenalnim FOX engine-om sto je prihvatio ali se nece toliko mjesati u koncepciju igre jer on je misljenja da je sillent hill downpour krenuo dobrim smjerom.Stvarno bih volio da se slicno desi i sa resident evilom
P.S Resident Evil 6 je jako dobra igra ali ja jednostavno nemogu ga prihvatit kao takvog ovo nije resident evil i to je tako stvarno steta