Resident evil 6 demo: Public release

Igra je odlicna, co-op je odlican :smiley: U demu se nalaze 3 kampanje…

The latest installment of the Resident Evil franchise is here! A deadly bioterrorist attack in China has Leon Kennedy, Chris Redfield, Jake Muller, and Ada Wong all fighting for their lives. Their separate paths become interconnected through various twists of fate. What outcome awaits our four protagonists? Play online with a friend if you have an Xbox LIVE Gold Membership. (This demo differs from the version that was made available through the purchase of Dragon’s Dogma.)
RESIDENT EVIL 6 DEMO: PUBLIC RELEASE - Xbox.com

******,kad treba da klikcem dugme da bi skocio za korak ipo,i oni ‘‘pametni’’ zombiji jos kad krenu da oplecu na Srpskom :S :smiley:

inace da nisam jedini,mnogi se zale da ce po ovom demo-u izaci jos jedna sramotna igra za ovakav serijal…

Sto sramotna?

Ti si jedini kome je ovaj demo odlican :stuck_out_tongue:

Ne znam, ja nekako necu da pocinjem raspravu svaki put kad neko izbaci demo, ali ja licno nisam ni hteo demo-e da odigram, nego cu sacekati igru, ali po onome sto sam cuo i sto je capcom izjavio, da ce ici u pravcu petice, zao mi je ali to za mene nije RE, i zavrsio se sa cetvrokom. Igru sam zavoleo jos od prve, trojku sam presao na sony-ju prvi put pa je izasao neki bedan port za pc i to sam igrao, cetvorku na ps2, ali sta znam.
Jedinu kvalitetnu stvar koju sam ja video u petici je co-op, tako sam je i presao prvi put, a tako sam i shvatio da vise nije to-to…
Ali ok.


You could win a custom Xbox 360 console, tickets to a major sporting event, autographed gear, and even limited editions of popular games. On Wednesdays, we’ll tweet a question about your favorite games. To enter, simply tweet @xbox and include #Swagfest in your answer.

Mene je to jako pocelo da nervira,sto je Resident krenuo u tom pravcu posle RE3,samo sa pukim ubijanjem zombija bez ikakvog razmisljanja i bez ikakvih zagonetki i trazenja…Oni prvi delovi su mi mnogo zanimljiviji bili al avaj sad…Najverovatnije cu ga odigrati kao i sve delove do sada pa makar i ne ispunila moja ocekivanja…

Delimicno se slazem sa tobom ali i oni prvi delovi su vec bili prevazidjeni. Ne mislim u tehnickom smislu (rado bih igrao RE 6 u fazonu keca i dvojke) ali izbacili su citavu seriju RE-a sa varijantom staticnih kamera i prerenderovanih scena a trziste je surovo i igraci pomalo razmazeniji i razmazeniji. Onda se desio FLIP sa cetvorkom. Pa Mikami nije ucestvovao u izradi petici. Sestica… probao sam demo, svidjami se. Vise nego petica. Ja bih rekao nesto izmedju petice i cetvorke… prvi utisak.

U svakom slucaju ko voli lore RE-a, taj ce odigrati samo da bi ga upotpunio novim delom price. Kakva god da je, RE je igra koja se ne posmatra na nacin svakog dela pojedinacno vec kao jedna velika prica… koja pocinje od RE Zero.

Ako je izmedju petice i cetvorke, onda ce biti bolja od petice koja je krenula u pogresnom pravcu za serijal a u pravom pravcu za biznis. :slight_smile:
Jer realno, kapiram ja da ce se igra koja najvise lici na modern warfare bolje prodavati od klasicnog horor serijala u kome nikad nemas metkova i uvek je neka mracna atmosfera, ne igra bas svako to…
A slazem se sa ovim da su igraci razmazeniji, fazon je sto je puno igraca uslo u industriju, a takvi ljudi koji su tek na pocetku ili koji ne bi previse da se upustaju, jednostavno receno casual igraci, oni hoce sto prostije, sto ide naustrb igraca koji bi hteli igru u koju mogu da se uzive. Sve u svemu, nisam igrao demo, necu da kvarim osecaj pune igre, a nije mi problem da sacekam pa cemo videti, ali kao sto sam rekao, mogli su bar da promene naziv serijala ako ce vec ici u drugom pravcu kao sto su vec rekli, tj da nesto promene i stave do znanja da nije to stari resident evil, ali da ipak hoce da uzmu pare prodavajuci ga kao taj serijal. :smiley: haha

Meni je bio interesantan demo inače volim taj serijal i igrao sam čak i nastavke na wii-u koji nisu bili za ps3 i x360 tako da meni resi nemože biti loš

Ja sam odigrao sve delove…
Iskreno bio sam iznenadjen ‘cetvorkom’ sto se tice ubijanja zombija, ali sa ‘peticom’ su bas preterali…
Takodje su preterali sa zombijima koji pucaju iz kalasa…
Igra bi trebala biti slicna korenima, sa dosta logickih delova, malo municije, velikom dramom i samim tim odlicnom pricom…
Ali taj zanr je umro verovatno, svi vole da rokaju do besvesti i ubijaju hiljade zombija… Muka mi je inace od fps-va, jer ih je previse, a dobro se prodaju najverovatnije.
Sto se tice RE6, nista ne znam. Demo ne govori previse, videcemo finalnu verziju. Naravno da cu je igrati, bez obzira kakva bila i samo zbog price. Nadam se da me akcija nece smoriti pre zavrsetka…

Do ranije sam bio jedan od onih sto misle da je RE serijal upropascen i da vise nije tako zanimljiv kao ranije…
Sada mi je stvarno muka od ljudi koji tako pricaju,RE je i dalje jako kul serijal.
Svideo mi se RE5,Resident evil operation raccoon city i odusevljen sam sa RE6 demo.
Kada sam cuo u Chris demo delu da neprijatelju pricaju srpski :smiley: morao sam da se smejem.
Obozavam pricu,likove,interesantne nove neprijatelje i mnoge druge stvari…
To sto vise nije “Fixed camera angle” i sta vec…mi uopste nije problem.
Ponekad uzmem da odigram RE2,RE remake ili RE surviver,jer su mi to bili omiljeni delovi.
Jedva cekam da izadje RE6 i da odigram nekih 5 puta :smiley:
I stvarno…prekinite da se zalite i uzivajte u RE igrama :slight_smile:

Jel neko probao Resident.Evil.6.XBOX360-COMPLEX?

Skinuo sam ja sinoc tu verziju (ranije sam igrao JTAG verziju), posto imam RGH, prebacio sam igru na hard i radi super. Igra je stvarno fenomenalna.

evo da kazem sa leon-om sam gotov upravo idem na chrisa igra doslovno briljira u svakom svom pogledu i nema niti jednu po meni manu za mene dosad najveci kandidat za igru godine (Y)

Odigrao prvi chapter sa Leonom. Uzasna igra! Ajd sto nema veze sa resident evil igrama, vec nema veze ni sa igrama uopste.

Sve mogu da podnesem, ali kameru nikako. Najgora kamera ikad. Ovo jedino moze da ide u najgore izvedene igre godine. Ako su vec napravili pucacinu od igre, trebali su makar da naprave dobru.

Ovako je samo ogroman promasaj. Kad se uzme u obir hype koji su stvorili oko igre.

HAHAHAHAH :lol: Dobar Dobar hahaha

Sinoć sam probao demo i smorio sam se za medalju! Najiritantnija stvar su mi zombiji koji leže “neaktivirani” i koje ne možeš nanišaniti tj. roknuti, dok “ne ožive”. Najsmešnije je što već unapred znaš da će ustati, čim mu priđeš, kada nišan nestaje pri prelasku preko zombija. Kao što je već neko gore napisao, jedini plus, ali veliki je co-op, pa ću možda i da ga pičim sa curom.

Smej se koliko hoces, ali igra nece biti bolja zbog toga. Mada ako se tebi svidja samo napred. Obketivne mane ne mozes a da ne priznas. Losa kamera, i jos gora koncepcija igre. Igrao si dead space, pretpostavljam. E tako izgleda dobra igra. RE6 nije ni blizu toga.

Kamera jeste katastrofalna, kao i kontrole uopste. Tesko je nanisaniti zombije, framerate konstantno pada… Ali u posrnulom survival horor podzanru, nekako smo navikli na takve stvari i dosli smo do toga - daj sta das… Diskutabilno je cak da li je to nekompetentnost dizajnera, ili namerna mehanika koja naglasava teskobu.

Meni se svidja sto su vratili mrak. Jedina, ali zaista jedina igra koja je uspela da odrzi atmosferu strave i uzasa po belom danu je Dead Island.

Dead Space je daleko, daleko bolji po kvalitetu… Makar prvi deo.