Resident Evil 5 ''extra content'' se ne pojavljuje

Evo ovako, imam RGH na konzoli i igra mi radi normalno, presao sam je do kraja jedno 100 puta, ali kada kopiram dlc-eve u OnboardMU/Content/0000000000000000 nista ne cita, trebalo bi da se u Main Menu-u pojavi novi podnaslov ‘‘extra content’’ , odmah da kazem da je Title update najnoviji , i da su svi dlc-evi otkljucani.

DLC-ovi trebaju da idu u HDD/Content/0000000…/GAME MEDIA ID/jos jedan folder

Moguce da ti putanja ne valja pa je igra ne vidi a moguce je da je pogresan ID DLC-a pa da je zbog toga isto ne vidi.

pa nemam interni hard, stavljam u ona 4 gb koja imam na boxu,putanja je dobra, ali moguce da je do ID-a

nije ni ID

Pa zar niko nema resenje ?

Resident Evil 5 GOLD EDIOTN

taj DLC ocigledno ne radi na toj verziji RE5, kao sto ti Milan kaze skini goty verziju i uzivaj sve je ubaceno i nece da te muci.

Pa Gold Edition ne mogu da nadjem, samo nalazim za PS3 :frowning:

koliko se ja sećam na re5 gold edition xbox verzija nije bio nikakav dlc…

tu su linkovi dead

Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj… Pogledaj video, vidi da li negde gresis… Mada sam procitao da rade samo na gold izdanju ali ok…

gledao sam i video , probao sam i tako , i sa 4 razlicita sajta sam skidao DLC-eve, i opet nista , samo mislim da je problem izgleda u tome sto ja nemam hard, nego stavljam na OnboardMU , jedino mi to pada na pamet

Kupi HDD…

Kolko znam, treba ti HDD da bi koristio DLC, ako nista ubaci na USB, mozda ce ti raditi

au bre,ovo je rgh sekcija,ne vidoh…:lol:

A jel mogu mozda da koristim ConnectX ? pa preko mreze ? hoce tako ucitati dlc-eve ?

DLC ucitava samo sa intene memorije.

znaci OnBoardMU?