Resident evil 2 problem

Zanima me jel’ itko imao problema s ovom igrom Resident evil revalations 2. Naime igra upali sve ok, ali nakon 10 minuta igranja, pojavi se ono kao da treba kupiti emisije i igra ne moze da se nastavi dalje. Content sam kopirao na hdd kako treba.
i jos me zanima kada kopiram content na hdd od xboxa, jel mogu da izbrisem content iz mape di je igra, s obzirom da je na hddu vec kopiran?

Ja veze nemam o X360 ali uz malo google-fu sam naletio na sledece :
http://www.soparaxbox360.com/2015/06/resident-evil-revelations-2-2015-lt.html

Kad ides translate na english, dole ispod je opisan problem slican ( identican ) tvom -> ne prepoznaje sve epizode. Takodje i rijesenje :

_“If after finishing the Episode 1, and the game does not recognize the next episode, you’ll have to spend the whole contents of the folder 00000002 game Resident Evil Revelations 2 converted into exiso to a flash drive or external HD set in the Xbox 360, use Horizon program pass the pc files to a USB stick, so the game will recognize the next episodes and also the extra episodes, but it’s still important to follow the video tutorial to unlock the episodes that are locked before going through the horizon.”

_A evo i video. Jest da je na pitaj boga kom jeziku, al se jasno vidi sta radi, vjerujem da ti moze pomoci, i sumnjam da je komplikovvano

Edit : mozda sam promasio skroz, al’ opet ponavljam, ne znam nista o x360 :smiley:

Ma bio sam nesto pokusava, al sve uzalud. Hvala ti na trudu bez obzira bilo to to ili ne. Sad cu da to pogledam, pa cemo vidit. Bas mi se igra svida, al poslje prve epizode to se javi :slight_smile:

Grandmaster.black - hvala druze. To je to, nasao sam na netu ovaj program, usao u mapu content i samo otkljucao epizode. To je to, moze lock. Hvala jos jednom :slight_smile: