Reparacija slušalica

Imam Sony 5.1 wireless slušalice za PS4 i od upotrebe su mi popucali i krenuli da se gule kožni delovi (prekrivači za sundjeri koji idu do ušiju. Šta reći koristilo se i znojilo tokom igranja :slight_smile:

Moram priznati da sam sa kvaliterom samih slušalica jako zadovoljan (zvuk i izdržljivost plastike), ali ovaj deo je toliko loše napravljen, verovatno su ovo prve slušalice na kojima mi se ovako nešto desilo, a da nisu crkle same po sebi.

Da li neko zna, gde može da se uradi reparacija ovog dela ili zamena. Svejedno mi je samo da posle sesije igranja mi ne ostane crno na ušima :slight_smile:

Meni crkle slusalice za PSVR juce :frowning: koristio ih za mobilni… nemoguce je naci zamenu.

Kako misliš slušalice za PSVR. Nisam znao da postoje neke posebne.
Doduše ja koristim prvi model PSVR koji je izašao, a tamo se kače bilo koje sa standardnom bananicom.

Ako je do kabla, pogledaj u “Kanibalu” da ti zamene isti.

Uz taj prvi PSVR iduu paketu OEM bubice koje su mi crkle, nisu bas zgodne zbog kratkog kabla za mobilni ali je ideja bila da ih koristim samo privremeno za mob dok ne kupim druge, pa da ostanu samo za VR. Super je zvuk i bas me je smorilo to sto nema da se nadju zamenske. Ali da, mogu bilo koje 3.5 slusalice kao zamena. Kako mislis da zamene kabl? Moracu da proverim :slight_smile:

Nisam znao da dolaze u kompletu slušalice. Ja ih izgleda nisam ni vadio iz kutije :smiley:

A Kanibal ti radi popravke kablova, odnosno nadju gde je prekid i samo preleme taj deo.
Ako su otišli zvučnici, onda mora neki specijalizirani servis - razmišljam da zvrcnem neke od većih prodavaca, tipa Mitros Music za ove moje sluške, pa mogu i to da vidim usput.

E super, nisu zvucnici jer reaguje druga slusalica na pomeranje kabla, znaci gubi negde kontakt 100%.

Onda je laganica, samo se prelemi kabal ili zameni bananica. Lagano srediti, ako imaš instrument da proveriš gde ne prekid, možeš i sam, ako ne, onda odnešeš i platiš malo parica.

Ogulis sve to crno sto spada i ostane samo crna tkanina,tako sam ja uradio :grin:

Bojim se da tu nema pomoci jer cim napune tri godine ogule se i popucaju :grin:

Evo moje pocele da se raspadaju pre mesec dana.

Znaci nikad vise ta skaj sranja :grin:

Model slusalica Asus Orion Pro

Isto sam uradio, ogulio sve, ali je ružno da ružnije ne može biti.
Baš me nervira, a sve što treba radi besprekorno, pa mi žao da menjam slušalice.

1 Like

slusalice rade kao zmaj i stvarno sramota da su stavili takav krs od skaja na njih…i ja sam se nervirao ali sam se sada navikao i boli me uvo,sto je najgore pocelo i ono plavo da se guli na par mesta sam video tackice

Joj, sada kada si pomenuo, imam i ja na plavom na par mesta tačkice, tek ću tu da flipnem, ako se dalje pocepa.
Baš sam se smorio sa ovim, osećaj je kao kada se zagrebe ekran na mobilnom, sve radi, ali me nervira sama činjenica da ima ogrebotinu, a besmisleno je menjati ga :frowning:

1 Like

E pa zavisi, trenutno koristim Audio Technicu MX50, ima skaj.
https://www.amazon.com/Audio-Technica-ATH-M50x-Professional-Monitor-Headphones/dp/B00HVLUR86

3 godine, tek tek su se malo ozuljale, neprimetno. Za 150e best buy.

Siguran si da je to skaj? Razmisljao sam ranije da kupim taj model i ubedjen sam da slusalice u toj klasi imaju kozu, a ne skaj :slight_smile:

Ovo ce biti moje sledece slusalice Sennheiser HD559 trenutno na akciji 100eura. Platno :smiley:

front-7

Ovo je vec savrsenstvo i san svakog gamera koji voli kvalitetan zvuk, 20000din.

Pa sad 'bem li ga, lici mi i osecam pod prstom da je vise skaj nego koza. Ali nesto iz kvalitetnijeg segmenta reklo bi se XD

1 Like