Rekordna godina za Xbox Game Studios

Between our growing Xbox Game Studios teams, the massive influx of high-quality content from our new partners at Bethesda, and many more unannounced games in development, the future has never been brighter for Xbox gamers!

4 Likes

“YoU hAvE nO GaMeS On YoUr xBoX”

3 Likes

Pa istina, trenutno, ali biće :joy:

Kako za koga.

3 Likes

Booooo! :grinning: provokator

3 Likes

Ima, ako ne računamo eksluzive :joy:. Od GeoW5 na ovamo mrtvo more na X…

1 Like

Ah da da zaboravio, sonievci, objektivan svet. :grinning:

2 Likes

To su samo cinjenice i nista vise.

Ma sprdamo se malo, šta drugo da radimo u ova sušna vremena. Najbitnije je da će biti, to što nije ćemo da zaboravimo.

3 Likes

Hvala ti sto iznosis činjenice o kvalitetu PS ekskluziva u Temi “Rekordna godina za Xbox Game Studios”… :joy:
Veoma konstruktivno i potrebno. :joy:

1 Like

Prvo i osnovno nisam sonijevac nego master rasa :smiley: Drugo kad cujes rekordna godina pomislio bi covek vauuu mora da su izbacili brdo vrh igara a u stvari su izbacili do sada brdo solidno do manje solidnih igara i imaju brdo igara u izradi za koje se nista ne zna jos uvek :smiley:

Lista iznad nije nesto, ali mislim da ce ova ispod biti 10x bolja, tacno se vidi koliko su se pojacali za sledecu godinu.

1 Like

Hvala ti jos jednom sto si nam podelio tvoju “rasu” , opet veoma konstruktivno. :grin:

1 Like

Pokusao sam jbg :smiley: i to je nesto.

Slazem se da donja lista deluje mnogo ozbiljnije al ostaje da vidimo :slight_smile:

1 Like

Ma salim se ja malo, podbadam, sto kaze profesor, ne ostaje nam nista od dosade dok ne izadju nove konzole.

Ruku na srce od gore navedenih igara nisam nista odigrao.

dd0

3 Likes

U sustini ori ti je jedini must play sa gornje liste. Ovo ostalo zavisi od toga sta volis da igras. Al zato ovo dole izgleda da se najezis.

1 Like

Ori kidalica od igre. Donja lista je kao kada Sony najavi igre koje će da izadju za 2-3 godine pa krene pljuvačina, sada MS radi isto :joy: Ako se dobro sećam, a možda i grešim, bila je ranije priča od strane MS da ne najavljuje ništa što ne izlazi za tipa 6 meseci ili godinu dana…

Ma ima sony da ušije kao i svake godine :muscle:

:muscle: istina :muscle:

1 Like

next gen lista mi se svidja, ona gore meh, osim orija