Red Dead Redemption 2

Teško da će biti xbox ekskluziva, ceo je trailer odrađen u grafici koju pokreće i prikazuje PS4 pro, tako da kontam da će biti odmah za obe konzole, a ne daj Bože možda bude i obrnuto - prvo na PS4, pa posle za Xbox One.

Nintendo Switch timed ekskluziva :smiley:

Sony je platio za RDR2 marketing deal, tako da ćemo sve vezano za ovu igru uvek videti vezano za PS4. Verovatno i gameplay na E3 na Sony keynoteu.

Kakvi su meni carevi ovi iz Rockstara. Mogu da odloze, pomere, odugovlace, ne kazu nista dve godine, i svi ce reci, ok je nema frke, samo napred ljudi :smiley:

Sve po zasluzi. Cuo sam i da je nike platio masnu svotu, za reklamu u igri :grin:

navodno leakovan screenshot. U pitanju je pogled iz prvog lica.

Dal je fake ili ne, saznacemo uskoro

izvor:

1 Like

Ne vidim zasto bi bilo fake, Rockstar je poznat po tome da pravi bolesno detaljne open world igre.

Pogledao sam pre par dana The Magnificent Seven remake, film je u najmanju ruku osrednji, ali zato mi je jos vise dodao zelju za igranjem RDR2 :slight_smile:
Nadam se da ce igra izgledati kao na slici, bilo bi odlicno. Nije problem ni sto je u prvom licu, ali bi vise voleo da ostane dosledna originalu tj. pogledu iz treceg lica. Mada ako su mogli da urade preacivanje u GTA5 mogu to da urade i u RDR2. Jedva cekam ovu igru, ko ce docekati oktobar :frowning:

Ma sigurno ce biti tps. ovo je samo navodno screenshot u prvom licu. Mislim ako urade RDR2 u prvom licu, pucace sami sebi u mamuzu :smiley:

Mozda bude kao GTA V…mozda ciljaju na VR pa ce biti i first persona

1 Like

Možda će biti i switch verzija sa revolveraškim okršajima :grinning:

1 Like

Ne sumnjam da ce nesto “omasiti”, pogotovo kada je Rockstar u pitanju.

Ne znam šta su to do sad oni “omašili” al ok… Svako ima pravo na mišljenje…

Za mene su kraljevi zbog činjenice da iz konzole izvuku grafiku kakvu ni proizvodjač konzole nije mogao da zamisli da je moguća. To mogu samo oni i ND.
Posle ovoga sledi GTA 6, za 2 godine. Igra je već uveliko u razvoju. Tu će tek da polude od para i da odu u k…

Mislim da je predator bio sarkastičan sa tim omašiti.
Rockstar je jedan od par developerskih studija koji stvarno ne može da omane kada su igre u pitanju, pored njih bih još naveo Naughty Dog i Rocksteady od kog očekujem na E3 neku bombastičnu najavu.

Ja mislim da bi možda odnela pobedu definitivno na ovoj, a možda i na sledećoj generaciji konzola strana koja bi jednostavno kupila Rockstar studios, da rade igre ekluzivno za njih…

Al pretpostavljam da to zadovoljstvo uopšte ne bi bilo jeftino…Ne znam za vas, al ja sam kroz svoju gamersku karijeru uživao u igri bar 25% više ako sam znao da je ekskluziva.
Ne znam da objasnim zbog čega. Nisam fanboy ni jedne strane, al jednostavno takav osećaj…

Pre ce rockstar da izbaci svoju konzolu nego sto ce se prodati djavolima :smiley:

Slika nije fake, ali nije ni iz RDR2 :smile:

The image “leaked” yesterday was real. The only problem? It was not taken from Red Dead Redemption 2.

Wild West Online is an upcoming PVP MMO that its creators, DJ2, say will launch later this year exclusively on PC. They are currently planning a Kickstarter campaign which is set to go live later this month, however, the team told PCGamer in an exclusive interview that regardless of the $250,000 Kickstarter campaign’s success, the launch of the “core game” is set for this year. The additional fundraising is only meant to cover expansions scheduled for a later time.

Izvor:

1 Like

4 Likes

2 posts were split to a new topic: Red Dead Redemption 2 - novi trejler

A post was merged into an existing topic: Red Dead Redemption 2 - novi trejler