Red Dead Redemption 2

Yep its official

U cetvrtak trailer :blush:

1 Like

Aoo brzi li ste bem vam misa, taman pomislih prvi cu stici da objavim.

Gledajte sada kako internet pada :smiley:

U cetvrtak ce sa frame by frame razglabanjem trailera :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

Samo za PS4 i Xbox…

1 Like

za ps4 :smiley: (za pc vjerovatno kao i za gta 5 nakon par mjeseci )

3 Likes

Ja fino rekoh novi nastavak :slight_smile:

Hahahahaha, nisam bio na gafu da vidim meltdown, ali verujem da je fenomenalan :smiley:

Na Base-u mozete vec napraviti preorder :slight_smile: 56e, evo link:

http://www.base.com/fsearch.htm?search=red+dead+redemption+2

Ceo internet je u poslednja dva dana bio u fazonu, “pazite se, nemojte da radite preorder, jeste Rockstar, ali treba biti obazriv”. Danas, ceo je internet u fazonu “radim preorder i niko ne može da me zaustavi” :smiley: :smiley: :smiley:

Can’t wait.

Još samo da igra bude interesantnija od prvog dela. :slight_smile: Ali reakcije ljudi kad su videli da nema PC… Fenomenalno :smiley: Doduše, očekivao sam veći meltdown na gafu, možda bi trebao sutra da pogledam temu :smiley:

I bolje da ga nema na PC-u. Koliko će samo prodat konzola radi toga :smiley: fiuuu

Pretpostavljam da će biti i za PC, ali kao GTA V, nekoliko meseci kasnije.

1 Like

Nema razloga da izostave PC ali ce, kao poslednja rupa na svirali, dobiti posle 6 meseci.

Sjajna vest, jedna od boljih u poslednje vreme sto se tice igara. Jedva cekam, ovo ne može da omane! Retka open world igra koju sam završio 100% :slight_smile:

Odlicno. :slight_smile:
A sad jos godinu dana “lozenja”,nadam se samo da nece biti vise. :slight_smile:
Ali…prvo se ceka cetvrtak. :wink:
RDR 2 “upada” na moju listu igara uz RE7 i Prey kojima zelim da posvetim vreme.
Prava vest za sve ljubitelje.

Ček treiler izlazi 20-tog na moj rodjendan baš opa lep poklon nebih rekao da je slučajnost :smiley:

Uh, zivote da se pozdravimo kada izadje drugi deo :slight_smile:
Koliko sam ovo cekao, nadam se da nece biti gomila odlaganja sa izlaskom.

Svi jedva čekamo “gta sa konjima” 2.
RDR i GTA serijal su dovoljni da Rockstar-ovci žive kao kraljevi.
I treba. Prvi deo je čak i danas grafički biser,ne mogu da zamislim šta će tek da izvuku iz ps pro-a…