Red Dead Redemption 2 ulazi u Xbox Game Pass

Red Dead Redemption 2 ulazi 7. maja u Xbox Game Pass, ko nije igrao i ima Game Pass, evo idealne prilike da proba :slightly_smiling_face:

7 Likes

Ohoho… Rado cu da igrati na Xboxu, PS4 turbine su nepodnosljive.

2 Likes

Svaka cast MS sto ovakve AAA naslove redovno ubacuju u GP.

2 Likes

Wow, mindblown. Ovo je bilo tako neocekivano, bar za mene. I dalje ne verujem xd

Zagrevanje za next gen, sada će svi da pričaju šta ms radi dok Sony ćuti…

1 Like

Olala! Fino fino :slight_smile:

Taman sam hteo da kupim…
Vrh😃

1 Like

Vrlo bitna stvar je da se igre koje se nalaze u Game Passu mogu kupiti za 20% popusta. Tako da onog trenutka kada igra napušta servis (ako napušta) a dopada vam se, možete uštedeti.

hoce li biti i na gamepass na pc?

Odlična vest za one koji nisu igrali. Došao sam do 4. chaptera na ps4, tako da nema šanse da ću opet igrati. Možda probam da vidim kako izgleda.

A ja ovih mesec dana karantina merkam da kupim. Odlicno.

Svaka cast ms-u za ovo. Stvarno ogromna stvar nema sta.

Do jaja, prešao sam ga na PS ali poigraću se malo i na x-u, malo mi je bio dosadnjikav ali kad je za dž što da ne…

https://www.youtube.com/watch?v=nxSfalqUZ3E

1 Like

A u zamenu za ovo mislim da Gta 5 ispada iz game pass-a.

Tako je, nema vise GTA 5. :frowning:

Najvise mi je zao sto je ispao Prey, nisam stigao da ga odigram do kraja.

Ko do sada nije odigrao GTA V vala ne treba ni da ga igra :grinning:

6 Likes

Realno,igra je na tržištu 7godina i stalno je na popustu dok rdr2 je nešto što nismo svi kupili pogotovo što je na Mid range konzolama kao da igraš film :wink:

1 Like

GTA V sam prešao na x360 i to je to. Krenuo nešto malo ma ps4, ali ne mogu takve igre da igram 2 puta, previše dugačke i znam kraj, a pritom gameplay nije neko ludilo da me tera da igram ponovo. Isto je sa RDR2, krenuo na ps4 i tu planiram da završim. Na X nena šanse opet da igram.

Ja bih na XB1 igrao ponovo RDR2 samo da ne slusam ponovo ventilator na vanila PS4 :rofl:

1 Like