Red Dead Redemption 2 Battle Royale

Ovo moze biti jako zanimljivo.
Imagine GTA 5 battle royale. Nas 300 krece

1 Like

Nadam se da ovo nije tačno, čitav ovaj battle royale koncept postaje overused brzinom svjetlosti. Ne liči na Rockstar u svakom slučaju.

But then again ako rockstar napravi battle royale, svi ostali mogu da pakuju prnje.

4 Likes

I svakom slucaju, pored fantasticnog SPa koji ce imati sigurno, battle royale mod uopste ne skodi. Bio bi unikatan. Western. Ako ti se ne igra, samo ga zaobidjes

Ovo ce biti Igra decenije. Meni je prvi RDR bio fenomenalan.

Kad se setim samo… Zaustavi me dama u nevolji kao pomozi ovo ono,ja sidjem sa konja prilazim joj a ono 4-5 bandita iz zbunja me zaskace. Pobijem njih a ona krene da bezi. E neces, na konja pa za njom i lasom je uhvatim i vezem i stavim na konja. Ona kuka,cvili a ja smisljam sta da radim sa njom u tom trenutku cujem voz. I odem do pruge i stavim je na sine… Kad je pocela da zavija i cvili. Prvo kao nemoj,odvezi me …bla bla… Kako je voz prilazio ona sve jace i glasnije…i ostali samo dugmici.

Kasnije sam ovaj metod koristio za sve zlikovce u igri koji su se ogresili o mene. Nekako je metak delovao suvise fino i blago.

Jedina zamerka je bila ta sto u bilo kom kontaktu sa lepsim polom on je govorio da je ozenjen. Mada i to mi je davalo neki plemenit osecaj jer je bio dosledan i veran. Al opet voleo bih da sam mogao da saram malo :wink:

8 Likes

aj nek ti zena procita ovo :grinning:

3 Likes

RDR2 može da bude druga igra ove generacije koja može da izazove pravi bum… Pogotovo sa ovim modom, divlji zapad je stvarno prepun mogućnosti. Ali BF1 može da bude fantastičan u ovom modu. Zato je editor obavezan za igre, halo bi isto bio zabavan, ima dosta igara koje mogu da profitiraju sa ovim modom… Da li je to nekome zabavno ili ne to je već stvar ukusa…

Zna ona da bi je vezao i ostavio na prugu da se ogresi o mene :smile:

Sto bi rekao moj prijatelj ako nema rucka u kuci mora u gradu da se jede. Ovo vazi za oba pola bez izgovora :wink:

1 Like