Razer Kishi hands-on at CES 2020

2 Likes

Zanimljiva stvarcica za telefone al 100$ je previse.

Ja da sam Nintendo tuzio bih sve do poslednjeg dinara!

A svi su se smejali kada je Nintendo pokazao switch… Mada ja ne bih isključio to da plaćaju patente Nintendu… :smiley: jer je sličnost i više nego očigledna :smiley:

Koga da tuze i za sta ? Ovakvih “dzojstika” za telefone ima preko 5 godina samo do sada ih kolko ja znam nije pravila nijedna kompanija tako velika i poznata kao razer. Aliexpress pun slicnih kontrolera godinama pre nego sto je nintendo shit i izasao.

Em ne verujem da Nintendo drzi patent, em je ovo samo dodatak za mobilni i ovakve stvari drze mozda 0,00000001% mobilnog trzista, skuplje bi bilo Nintendu da pokrece tuzbu nego eventualni gubitak zbog postojanja ovako egzoticnog hardvera.

I za.moj telefon Motorolu Z2 Play ima dodatak, samo je toliko glupo i besmisleno kaciti na telefon jer su interfejsi prilagodjeni za touch, podrska.je za manji broj igara, i 99% mobilnih igara je tesko free to play djubre.

Probao sam ovo na iphone 5 jos pre 6god. Nista novo. Samo ovo izgleda bas dobro i kvalitetno.

Ovakvi dzojevi su dusu dali za emulatore i za to se isplate samo tako.Imas epsx,damonps2,dolphin,ppsspp-citra… plus gomila drugih… Znaci mozes na telefonu da igras ps1-ps2-psp-wii-gamecube-3ds bez problema. E sad neke zahtevnije igre idu malo teze al dosta igara moze lepo da se igra. Dosta ljudi nije ni upuceno i nema ni pojma za ovo al svaki cas uz neke nove verzije sve vise i vise igara radi bolje takodje i uz nove telefone i novi hardware.Evo malo snimaka kako ljudi pikaju god of war,nfs mw,re4,splinter cell,tekken,tomb raider,cod…

Kao sto Sony patentira svoja resenja isto tako i Nintendo, milion slicnih ali ako nije patentirano a Nintendo jeste njihov je izum. Nema tu mnogo filozofije ako je patentirano zna se kome se placa.

Trazim bas sada GOW ali nema