Ratchet & Clank: Rift Apart – Extended Gameplay Demo

3 Likes

Ovo mi je uz GoW najbolja igra što sam odigrao na ps4. Jedva čekam nastavak, izgleda premoćno.

Sad mi se opet igra prošli deo, možda i hoću…

1 Like

dok nabavim sve one igre, izaci ce ps6 :smiley:

1 Like

katastrofa!

Vest je nepotpuna, necete videti razliku zbog rekonstrukcije, tako da ce verovatno svi birati performance mode. Native 4K ce verovatno sluziti samo za photo mode ili za neke IQ puriste na 65"+ televizorima.

Next gen = napredni algoritmi za konstrukciju, next gen ne znaci 4K/60 fps, osim u nekim indie igrama, za sve graphic-heavy naslove nativni 4K je cisto rasipanje resursa koji mogu bolje da se upotrebe za kvalitetniju grafiku i raytracing.

A sad je zabava bitna a za halo nije :joy:
Kolko ste smesni pa to je haos.

1 Like

Ma ne izgleda ni on next gen, mora to veci skok da bude od nijansi koje ga cine lepsim od prethodnog dela, koji je vrhunski izgledao doduse. Jedino ova promena svetova i to, sto nema loadinga je nazovi next gen ali koliko se secam, nije to prva igra koja ima to.

Retchet je los primer za posmatranje nekog next gen napretka, u takvim igrama ne mozes bog zna sta bolje i lepse da napravis. Vec prosli deo je izgledao kao pixar animirani film, nema tu sta dalje u sustini za taj tip igara, osim vise stvari na ekranu, efekti i sta ja znam.

1 Like

Pa moze samo u igrama koje ciljaju na taj fotorealistican izgled, u igrama sa dizajnom kao pixar animirani film se teze primecuje neki konkretan next gen napredak.

A jeste bolje, moguce i da ne moze tako dobro da se vidi na ovim snimcima kao uzivo, ali kad se setim izlaska ovih sada konzola i recimo Rysea ili Ordera bile to dobre ili lose igre svi su bili vilica do poda. Izlazak x360 i prvi Gears of war je bila slicna reakcija, nista slicno nisi imao ni na prvom boxu ni ps2. Ovo sada se ipak svelo na neke detalje nego sto mi je ovo next gen skok. Ovako neku razliku sam očekivao da vidim izmedju ps4 i ps4 pro.

Nebuloze na sve strane…

Cover izgleda super!

Super mi ovo izgleda od samog pocetka, nego steta sto nije bilo neke Ratchet & Clank HD remaster kolekcije za PS4 (nazalost nisam bio u prilici da odigram prethodne delove jer nisam imao PS3) , to bi bas rado pikao, isto bas steta sto nisu izbacili neku GoW kolekciju gde bi bili GoW 1, GoW 2 i GoW : Ascension (koje takodje nisam nikad imao prilike da odigram iz istog razloga) , ono cega sve nismo dobili remaster i kakvih sve gluposti bas su mogli i za ovo da izbace neku remaster kolekciju.

Uplati mesec dana PS Now ili trial odradi nekako i odigraj sve to :grinning:

1 Like

Valjda ce da pretekne neka PS5 konzola do 6 meseca :joy:

cover slika odlicna!

Ali ova bela traka ps5 mi izgleda kao neki demo cover za ps1 demo diskove, bas mi je jeftino nekako.

Al nebitno, igra ce biti 10/10 verovatno.

1 Like
4 Likes

Ok nisam neki ljubitelj platformera, al ovaj trejler me nahajpovao. Umereno.

Biće igra brutalna ali ako je 70 dolara, načekaću se dok je uzmem.