RAGE 2

Joj slazem se, ne obecava bas.

1 Like

Sto se duze gledam klip, nekako mi ima “smisla” :smiley: Kada sam odgledao klip do kraja, bilo je ok.

Dolazi u Game pass za nekoliko meseci posle izlaska igre…

2 Likes

Ova igra sa klipovima koje izbacuju se stalno kreće toplo-hladno u mojim merilima. Jedan klip pojača želju da se igra, a drugi je ubije totalno. Vidim da je akcenat na napucavanju kao recimo u bulletstorm-u, ima sličan vibe, samo su oružija raznovrsnija. Brza je kao Doom, što mi se svidja, ali mi ipak nešto tu nedostaje, što nikako ne mogu opisati. Iskreno, toliko su već zbunili sa izbacivanjem klipova, da ako ne izbace neku betu, za testiranje igre, čisto sumnjam da ću je tek tako uzeti u obzir za igranje.

1 Like

Malo potcenjujete ID. Setite se koliko je dobar bio Doom, a i prvi Rage je bio odlican.

Sumnjam da je tu id puno doprineo. Oni prave svoj novi Doom, a dizgine za Rage 2 je preuzeo Avalanche, koji su radili Just Cause 3.

Što se tačno vidi. Doom Eternal izgleda moćno, dok Rage 2 izgleda ko JC sa novom oblandom.

1 Like
1 Like

Meni je ovo vrh. :smiley: Pogotovo ovaj zadnji trailer. Grafika stvarno izgleda brutalno. Mogu da zamislim kada se otkljucaju svi skilovi, pa gameplay bude fluidna akcija kao u trailerima, jos otvoren svet, razne regije, vozila… Pure fun :smiley: Udjes u igru, divis se grafici i lesis sve zivo. Kao i Doom. Ja sam verovatno jedini lik na forumu koji ovo misli. :smile:

1 Like

Nekako ove dve rečenice tačno objašnjavaju ono što se vidi u klipovima. Mada je grafika na trenutke, previše šarena, sa gomilom ljubičaste boje, koja mi se baš ne svidja. Ali ostatak je više nego ok.
Ostajem pri stavu da bez bete ili testa, ja ovo ne kupujem.

1 Like

Nisi :grin:

1 Like

Koliko sam skontao, postaje malo ljubicasto od efekata kad udje u rage mod, pa dok to traje… Tako da mozda to buni. Ja mislim da ce ovo dobro da prodje, sta znam. :slight_smile:

Kakvo sranje :joy: kupiš igru i umesto diska dobije kurtončić sa kodom :joy: Kuda ide ovaj svet?

1 Like

Uskoro će i trailer da dolazi i gamepass :smiley:

3 Likes

Mislim da cu i ja da udarim preorder :slight_smile:

Ja cu da sacekam neku CPY verziju, izmedju ostalog zbog ove igre sam ponovo uzeo jacu graficku.

Cini mi se da ce biti igra po mom ukusu iako im je ova medijska kampanja ocajna.

1 Like

Nek ide zivot. :slight_smile: Doom multiplayer razbijam od igranja i dan danas, a ovo moze da bude samo bolje. :slight_smile:

5 Likes

Ček ti nemas Xbox?
Čestitam na kupovini!

1 Like