R-JTAG = Novosti od TX-a

Novosti koje objavljuje TX su sledece…

Predstavljaju NESTO NOVO (pisali smo o ovoem pre par meseci cini mi se) a to je R-JTAG i vazi samo za PHAT ili debele konzole, donosi INSTANT BOOT TIME i verovatno, ovo za sada spekulisemo jer jos uvek ne znamo sta ce biti potrebno za izvodjenje rada, nizu cenu ugradnje. Takodje bice ponovo moguce odraditi i Xenon i Zephyr konzole, Falcon i Jasper naravno podrzane od uvek.

Jos par dana do zvanicnog pustanja u promet :slight_smile:

koliko su napisali za Xenon nece biti pusteno odmah nego zasebno jer je Xenon specifican sta kako i zasto ocekujmo uskoro.

pa naravno da nece odmah hehehe, on im je OLD SCHOOL, najgori od svega, ali ono videcemo, verovatno da ce moci vremenom i on, samo me brine to sto pominu RATER za PHAT, sto opet dovodi do toga da ce morati cipovi i da nece biti bas jeftina rabota, no videcemo, ajd sad mozemo samo da pricamo u prazno a oni naravno objavljuju ovo mesecima vec, i to ne na kasicicu nego na one male za espresso kafu :smiley:

kod TX nema ni jedna metoda da je napravljena za dzabe tako da sigurno se placa nesto da bi ti dobio RJTAG mesavina rgh i smc jtag.

Sent from my Nexus 4

pa da oni su ono $ u M$ heheehehhe

Update

XECUTER

We can do Xenons with this hack yes. Its a little tricker though and requires slightly different hardware than the first kit we will be releasing. So essentially there will be a Xenon kit and a Non-Xenon kit.

ipak cip, nema kod TX-a za dzabaka nista…

QUICK FAQ:

  • R-JTAG comes in two flavors - a starter kit and an ultimate kit with all the bells and whistles
  • The first release will support Zephyr, Opus, Falcon, jasper
  • There will be a Xenon only version
  • Boot speeds are similar to JTAG and RGH1 (from instaboot to 10 seconds)
  • Full POST Monitoring with RATER and JRP v2
  • Dual Nand works fantastic with the DemoN - especially for Stock / Hacked Nand setups
  • No more need for RGH1/RGH2
  • Works on the very latest dash/kernel versions
  • Solid, reliable booting

Prekrsteni RGH, tj DGX phat je u pitanju koji je zbog procurelih ECC fajlova za skidanje kljuca odlozen i prekrsten. Inace RGX je nista drugo nego RGH sa drugim chipom od DGX koji da bi se kupovao usavrsen. ECC fajlovi koji su procureli su izbaceni jer TX je imao softwaresko resenje za RGH i cuvao je i pravio chip ali sve se svodi na zaradu, ECC fajlovi imaju otkljucan bootloader tj teorijski moze da se napravi i Klasican JTAG samo sto niko nece.

Zakljucak ovo nije nista novo jer i dalje koristi princip RGH koji su tiros i gligli razvili, cim ima Rater znaci da racuna i klasifikuje bolje glitchovanje RGH.
TX-ova prca nikada nije bila tacna u praksi kao npr sto su pricali za CR3 10 sekundi… Mislim da je cist marketing cim izadje bice provereno :wink:

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

pa jbg cim neko drugi provali nesto, njima ne odgovara pa brze bolje daj da naprave cip, CR3 je cista laz u odnosu na rev c, samo dodat kristal za coronu, za ostale ista prica kao rev c… sve se ovo svodi na isto… tj nema promene za sada

TX nije provalio RGH, imaju i dan danas sve KLJUCEVE, jos sa prvim Smc JTAG su skinuti, testiraju sve LT+ tako lepo sto vide sta ms ubaci od provera sa novim Dashboard updateom. Bilo nekad banwave ali pre jtag-a, posle toga krecu cfw za drive koji su pouzdani.
Slicna prica je bila sa PS3 u pocetku niko nije bio zainteresovan da probije savrsenu protekciju dok geohot nije poceo iz zabave da pokaze da je moguce.
TX to gleda scenski, piraterija i pare zajedno na dugorocne staze, ne sprze exploit javno da moze kompanoia da ga sredi a oni cuvaju tajnu i prave alate koji primaju pirateriju ali ne u meri shirom otvoreno tipa RGH ILI CFW. Mozda je ovako i najbolje, uvek novi naslovi i sve novo radi.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

u prevodu, mi vama hardver, vi nama pare i uvek igrate sve za dz… (TX trlja ruke zadovoljno u cosku nekom i smeje se djavolski)

MS u drugom cosku trlja ruke jer te iste CFW (Flesovane) idu na LIVE i ljudi kupuju GOLD pretplatu

win-win scenario…

dok jbg PS3 niej sjajna prica, ja i moj Super Slim samo originale za sada majku mu…

Xbox ima hakersku scenu nazalost playsation je nema, mislim da ce se TX ukljuciti i na tu scenu sa PS4 , BD fw koji je do sada vec probijen 100%.
RJTAG dragi gameri je bojim se jos jedna novcana malverzacija :D, znate i sami da od CFW niko ne dobije velike pare ali pokaze da zna znanje i da se moze PWNovati(posedovati) i konzola pusta sta haker hoce :wink: ali od RJTAG se uzimaju.

Cekamo sledecu generaciju Xbox pa sutnes 8 i dobijes infinity :slight_smile:

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2