Quantum Break

Datum izlaska:5 April 2016.
Zanr: Action Adventure
Developer: Remedy Entertainment
Publisher: Microsoft Studios
Platforme: PC, Xbox One

PRIČA

Radnja igre se desava oko Riverport University-ja,gde je experiment sa putovanjem kroz vreme otisao po zlu.Igra ce imati dva glavna lika Jack Joyce i Paul Serene.Jack ima sposobnost da moze da zaustavi vreme i sve oko njega,dok nas antagonista ima moc da vidi bucnost,a Serene-ova korporacija Monarch Solutions juri Joyce-a i Wildera.

##GAMEPLAY

Igrači mogu koristiti različite vatrenog oružja, kao i svoje moći da poraze neprijatelja u igri.Joyce može da zaustavi vreme privremeno, omogućavajući mu da pobegne od napada ili da zamrzne neprijatelje,oslobodi “Time Blast”,koji je ofanzivni projektil,i moze promeniti smer metaka.On takođe može komunicirati sa sredinama, stvaranje efekata na životnu sredinu da bi naškodio neprijateljima,on takođe može da koristi svoj “Time Rush” sposobnost, koja mu omogućava da se stvori odmah pored neprijatelja da bi izvršio Takedown.Joyce može ubrzati vreme,što se tiče odbrambenih sposobnosti,Joyce može da se zaštiti od napada uz pomoc “Time Shield”, koji može da skrene metke, izvođenje “Time Dodge”, koji mu omogućava brzu odbranu da se zastiti od napada ili da se jednostavno sakrije iza zaklona.Pojavljivace se i puzzle segmenti igre.Joyce takodje moze da odmrzne NPC-jeve.Igru ce pratiti i istoimena TV serija.

##SCREENSHOTOVI




1 Like

Jel moze neko od Admina da ubaci poll

Poll će biti dodat kad igra izađe :slight_smile: Tako smo rekli da bude, jer MT često pravimo po dve nedelje pre izlaska igara :slight_smile: Dobar MT, samo ne znam šta si tačno radio sa slikama, da li si ih prvo uploadovao na neki sajt poput imgur ili samo išao na upload ovde na forumu?

Isao sam na upload ovde na forumu.

Dodavanje slika na attachment ovde preko foruma treba zabraniti ili izbrisati ako je nekako moguce jer radi i funkcionise jednom od hiljadu puta.

Zato se valjda i ne vide, barem meni. Možeš da ih uploaduješ na neki image hoster poput imgur ili abload i da onda tako dodaš slike? Upload na forum trenutno zafrkava pa se nekad i ne vide slike kako treba.

Pluginovi polako prestaju da rade, uz to ima limit koliko se može uploadovati direktno na forum a mislim da ti ne kaže kad si napunio tu kvotu, otud takvih problema. Zato sve uploadujem na imgur pa onda linkujem, jer su male šanse da ću ih brisati a nema tih problema :slight_smile:

Meni se slike vide…

Nema potreba za nekim menjanjem posto uskoro prelazimo na novi forum, koji nema takvih problema, barem u alfa fazi nije imao, nece niti u finalnoj :beer: .

Sad bi trebalo da je bolje…

To, sad se vidi i deluje mnogo bolje :slight_smile:

Takodjer vidim, sada sa SS lici na MT :slight_smile:

Ok, sad mi već deluje mnogo interesantnije

Znači serija će pratiti tvoje odluke u igri. Ako nekog ubiješ ili poštediš. Zato je valjda onih 44GB.

Citao sam da ima 40 razlicitih varijacija sou-a, u zavisnosti od odluka igraca…

A ovaj sto mu je zapala uloga taksiste je bio glavni lik u onim prvim demo prikazima :D. Dok nisu angažovali “bolje” glumce. Kažem “bolje” jer ni ovi sad nisu ništa specijalno.

Razmisljam da li da uzmem ovo ili da sacuvam pare za neku drugu igru posto Quantum Break nema multiplayer…

3/5

https://uk.webuy.com/blog/feature.php?article=tag:blogger.com,1999:blog-1918688228918285001.post-3372824538329408790

8.5/10

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:5KJtCyx7ZeQJ:www.thejimquisition.com/quantum-break-review/+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=uk

Heh 10 sati? Kad padne na 5-6$, eventualno ću i pazariti :wink:

Gamespot dao sesticu

Let me quote:

_Sadly, Quantum Break’s gameplay is essentially divided equally between combat and hapless environment traversal. Given that the entire campaign can be completed in less than 10 hours–live-action episodes included–the distribution of activities feels that much more disappointing. Even if you go back and change your decisions–such as preventing a character from dying–your path essentially remains the same, albeit with a few minor elements remixed to hint at your agency over its plot.

By the end, you know the most important parts of the story. Replaying it to witness slightly altered events in the middle would require you to retread well-worn, sometimes boring territory for little payoff. Getting to the end of Quantum Break can be an interesting ride at times, but no matter how impressive the combat is, or how great the game looks, there’s no getting around the fact that it’s driven by a story with limited appeal and hindered by disappointing design decisions._

oh well…

Gameplanet 9,5/10
Arcade Sushi 9/10
Gaming Nexus 9/10
GamingTrend 90/100
COGconnected 90/100
Xbox Achievements 90%
Lazygamer 9/10
TrueAchievements 4,5/5
DualShockers 9/10
AusGamers 8,9/10
Polygon 8,5/10
Destructoid 8,5/10
Game Informer 8,5/10
The Jimquisition 8,5/10
ActionTrip 8,4/10
IGN 8/10
Gadgets 360 8/10
TheSixthAxis 8/10
VideoGamer 8/10
GamingBolt 8/10
CGMagazine 8/10
High-Def Digest 4/5
EGM 7,5/10
God is a Geek 7/10
Post Arcade 7/10
Hardcore Gamer 3,5/5
Game Revolution 3,5/5
NZGamer 7/10
Shacknews 6/10
Examiner 3/5
Gamespot 6/10
Telegraph 3/5
Metro GameCentral 6/10
Giant Bomb 2/5
Digital Trends 2/5
IBTimes UK 2/5