Punjiva baterija, Xbox Series S kontroler

Sta je resenje kod nas za ovo s obziorm da ne mogu nigde naci play and charge kit za xbox series s kontroler?
Ima li neki drugi brand?
Da li se negde moze nabaviti originalni microsoft-ov play and charge kit sa usb-c?

Sanyo Eneloop.

Mozes kupiti i Play and Charge od One, One S i One X konzole. Kompatibilan je sa Series S i Series X. Jedina razlika je u kablicu sto nije type-c. Ja taj Play and Charge nisam svojevremeno prosle godine ni u Nemackoj nisam nasao pa sam zato uzeo ovaj sa starije generacije koji radi savrseno.

Koliko traje otprilike jedan full charge?
I je l mogu da se pune preko konzole sa usb-c?

Te baterije o kojima ti prica Son_of_a_gun su punjive baterije i potreban ti je punjac za iste koji se puni preko uticnice.

1 Like

Zavisi od kapaciteta, moje drže 15-20 sati već godinama.

Obično dođe punjač u kompletu kad ih kupuješ.

A za play and charge kit jedino da gledam na KP?

Da, i tu je pitanje da li ces naci. Oprema za Xbox je nazalost kod nas slabo dostupna. Ali ti je ovo odlicno resenje sto ti nudi Son_of_a_Gun. Za iste ili manje pare mozes da uzmes ovaj punjac sa 4 baterije visokog mAh kapaciteta pa ces igrati znacajnije duze nego sa Play and Charge.

Pa piše u naslovu punjiva baterija. :grin:

Te play and charge ne znam da li iko i koristi više s obzirom da su teško smeće u odnosu na ove obične punjive baterije. Ja sam ga jednom imao i nikad više.

Prvo sam kupio 4 punjive Sanyo baterije dok sam još imao x360, pa kad sam bio zadovoljan s njima kupio još jedno pakovanje od osam.

Te prve četiri su preživjele x360, One i sad ih koristim u Series X, a onih osam još stoji neraspakovano. :joy:

Čudo baterije.

1 Like

Inace, dok sam koristio taj play and charge, trajao mi je znacanije duze nego fabrick baterija u PS4/PS5 kontroleru.

U ps5 kontroleru je za neVEROVATI. Da nemam 2 kontrolera tesko da bih se bežično naigrao :grin::grin:

Sta kazete na ovo?

Nisam mogao naci sanyo ali sam nasao ove panasonic, deluju mi slicno.
Da li je 1900mAh dovoljno?

Nadji eneloop pro. Mnogo su bolje.

Panasonic je kupio Sanyo tako da to su te baterije.

Ne ne i NE!!!
Imas u lindi trenutno akciju brzi punjac i 4 punjive za 2000 dindzi. Sasvim dovoljno i sutradan kad izgube kapacitet punjenja kupis opet u Lidlu za 400 kinti 4komada i cepaj. Ja sam kupio dva kompleta jos dok su bile 300 dinara. Zajebi Sanyo i Enloop jer ne traju nista duze od ovih iz Lidla a skuplje su 4x. Ne kazem da su lose ali ubedjen sam da ce ti trajati baterija priblizno njima a akumulator za gamepad je stvarno blagi uzas i ne preporucujem nikako!!!

1 Like

I ja imam nesto slicno, imao i za x360 kontrolere i meni sasvim odgovara

1 Like

Ouemdzi gdje se ovo moze kupiti?

Ima ih brdo na KP.

O ne, sad ce kupit tri punjaca za dva eura

2 Likes

Pih bice u Bosni kad izadje Xbox ŽNJ