PUBG Mobile

Igra je od danas dostupna za Android i ios u svim zemljama. Pa javite utiske :slight_smile:

Odigrao jednu partiju. Bila je fluidna, mada sam igrao na low podesavanjima.
Probacu sutra medium, da vidim bas razliku.

MilanĐorđev ili Mikimansan.
Dodajte me :joy:

Kako ubijate zabavu emulatorima na windowsu i dzojstikom na telefonu…igraj kako bi trebalo da se igra

6 Likes

3 Likes

Odigrao jednu partiju. :slightly_smiling_face:

4 Likes

Na telefonu kao sa stativama da igram

salji invite

Ne treba ti nikakav invite, odeš u store i skineš igru. Isto vrijedi i za Fortnite.

I igras sa stativama. Na telefonskoj verziji prvih nekoliko partija igra se sa botovima, zbog toga svi odmah pobijede u prvoj ili drugoj odigranoj partiji.

To im je nacin da privuku igrace i ne otjeraju ih odmah tezinom.

I mozes da igras? Ja prosle nedelje pre nego sto cu dobiti code sam to uradio i nisam mogao da se ulogujem sa svojim profilom

Igraš kao gost ili se loguješ putem Facebooka, te su opcije bile kod mene. U oba slučaja možeš da izabereš nick koji ćeš imati u igri.

Ja zelim battle pass koji sam kupio, skinove etc :joy:

@Djordje1990 kako ti radi igra na emulatoru u smislu fps i ping? Meni je ping skroz ok ali je zbog fps-a neigrivo… Uglavnom je oko 5,a kad se spustim na zemlju treba 20 sekundi da se ucitaju teksture. Na fonu je druga priča.

MEmu ti je najbolji

@Djordje1990 meni na istom emulatoru na Win10 radi stvarno očajno,bukvalno je neigrivo,na telefonu je x puta bolje
@Marko96 probaću,pa da vidim da li je on bolji

Pa kad igraš sa John-Wick-om. Čovek je “baba roga” :joy:.
Njega se svi plaše, a ti ubijaš narod :smiley:

1 Like