Psychonauts 2

Psychonautsov tvorac prica o no-crunch pristupu sto je zaista divna retkost kao i o humoru u igrama:

2 Likes

Nivo sa PSI-kingom je prelep, virtuelni LSD. Nemam reci. Zasto gaming nije ovako vise lep i veseo, kao nekada?

2 Likes

Hm? Prilcno sam siguran da bih pao na dupe sa 10 godina da ovo mogu da dozivim tim ocima.

U svakom slucaju, kakva godinaā€¦ Ratchet i Psychonauts foto finis za GOTY.

1 Like
1 Like

Juče sam počeo da igram, malo je reći da sam očaran igrom, baÅ” mi je sela.

4 Likes

Mene iz nekog razloga podseća na Alice Madness returns po toj raznolikosti nivoa, okruženju i sl.

1 Like

Nastavio sam igru i apsolutno ne znam sta je cilj ovde. Ne pamtim da sam skorije igrao platformu gde bas nista ne razumem, Idem po nekim levelima, sve nepovezano, slabo ima borbe, sve neki dijalozi, filmoviā€¦teleportovanja na neke budi bog lokacije. Totalna konfuzija od igre.

Da predjes igru :stuck_out_tongue:

Ne znam kako da odgovorim na ove zamerke. ā€œBez definicijeā€, i ā€œbudi bogā€, sto bi ti reko. :smiley:

I pored otkacenosti, strukturalno ovo je jedan prilicno dobro definisan platformer, sa jasno razgranicenim nivoima, jakom naracijom, i mozda za kasicicu previse uvrnut cak i za moj ukus.

1 Like

Rasputin kaput :grin:
PreŔao sam igru, od mene 9ka, baŔ Ŕarmantna igra, uživao sam ovih par dana dok sam je igrao.

5 Likes

Nista sad jos samo da napises mali review do 10.000 karaktera :slight_smile:

I ja sam pri kraju, pikiram da j ezavrsim za vikend, ali nije zurba. Samo sto me u septembru cekaju 2 singl plejer igre za Playstation, Deathloop i Kenja, pa ne bi bilo dobro da se bas toliko razvlacim.

2 Likes

Uh ovo je baŔ nezgodan prevod. Možda da se držimo originalnog spelovanja u ovom slučaju :rofl:

1 Like

I ja zavrsio ovo remek delo. Poslednji nivo i sumnjivo zarazna pesma o Gruloviji jos mi se motaju po glavi :smiley:

Oda level dizajnu:

3 Likes

Jel ces da juris 100% ?

Borba nije nista spec, a dodatno nervira sto stalno moras da reassignujes moci i to u sred borbe. Mozda i najslabiji element igre.

@MladenVR ma kakvi, odmah reinstall, ceka me jos 10 igara koje treba da predjem. :frowning:

pathetic rowan atkinson GIF

3 Likes
1 Like