[PSP] Assassins Creed: Bloodlines

Gledam sada malo o ovom nastavku za PSP. Igrica me privlaci. Naravno vrlo je losa grafika, ali ima isti uglavnom game play.
Altair ide sa svojim redom koji je preziveo posle ubistva Robert-a de Sabla na ostrvo Cyprus gde pokusava da ubije poslednje templare. Tada su templari iz svete zemlje pobegli i otisli na to ostrvo.
Altair pokusava da sve do jednog ubije.

Evo od machinima klip.

https://youtu.be/U6Y-5uOzVMo

Sta mislite fanovi?:slight_smile:

Jedna od najboljih igara za PSP… logicno :D:D

Nisam dugo koristio PSP ali cim je AC izasao odmah sam skinuo i presao par puta…

Super je odradjeno… grafika je malo ispod proseka ali s obzirom da je svet dosta velik, moze da prodje…

Dobra je ona fora da ako spojis sa PS3 imas dodatna oruzija i AC 2 :wink:

Assassin’s Creed: Bloodlines (psp) reviews at Metacritic.com

Dosta si ti toga propustio za PSP ako ti je ovo jedna od najboljih igara za isti :).

Ma to su sve bo2ine… :smiley:

Igrao sam vecinu igara major igara od gow-a, GT-a, LBP, SC,etc…

GoW je jedino sto moze biti konkurent… i Rock Band Unplugged mozda isto…

Jel’ ovo na PSP ili PSP 3000? Nisam upucen u Sonija potpuno :smiley:

Koliko sam ja naucio o PSP konzoli sve jedno ti je koja je verzija.
Cuo sam da svaka ima neke probleme svoje. :smiley:

Ja ima 1000 i 2000… Ne znam ni da li 3000 moze da se hacuje…

Phat mi je najbolje… Nekako je debljina najbolja pa lezi odlicno u ruci…

Znaci normalno se flesuje 2000. Nervira me sto mnogi pricaju kako nemoze, a drugi kako moze. Svakakvi debili postoje. :slight_smile:

1000 moze 100% da se hacuje a 2000 ne moze skroz. Npr ako bi ga kupio sad u radnji dobio bih ga sa najnovijim FW-om tako da prakticno svi do 4.50 mogu da se flashuju…

3000 i GO ne mogu da se flash-uju…

Znaci PSP 1000 bi pustao igre npr. Family Guy i AC, i neke druge kao sto su MGS, God of War i Ridge Racer?
I koliko kosta PSP a koliko flesovanje?

Imas PSP za 20 soma nehackovan u Orange Shopu

Trazio sam PSP 1000 svugde i nigde nema nova. Jel neko mozda slucajno zna da ima jos negde da se kupi i po kojoj ceni.

Pogledaj na www.limundo.com

Ja sam razumeo da on hoće nov PSP 1000.

Ima i za iPhone! :smiley: Samo sto me mrzi da apdejtujem na 3.0 da bih probao…

Najbolja igra za PSP? :smiley: Lepo sam se nasmejao. Igra je izuzetno losa. Nesto najlosije na PSP-u sto sam dugo igrao. Digao se toliki hype za igru, i na kraju evo sta je doslo. Previse je monotona igra, bezbojna a pre svega, sistem borbe sa strazom i protivnicima je krajnje bedan, i lose prenesen iz prvog dela.