ps4gamesharing

Na veliku žalost opet ispaštaju korektni kupci zbog nekolicine baksuza.Želim ti puno uspjeha u nastavku i pazi sa kim trguješ

Послато са XT910 уз помоћ Тапатока

Ahahaha Mario našao si sa kog sajta da uzimaš igre :smiley:

Raspitaj se čoveče, cjs su najveći lopovi u cdkey businessu.

Covece. A ja bas htedoh pre neki dan da te pitam kako ide biznis. Stresiram se samo citajuci na kakve sve probleme nailazis, mogu misliti kako je biti usred toga.

Interesantno mogu ti reci. Najlakse je sedeti i kukati: ne valja ovo, ne valja ono… Kad probas da uradis nesto, bilo sta, odmah naidjes na gomilu problema, ali stvarnih, konkretnih problema koje treba resiti. Najveca mi je frustracija i dalje nemogucnost primanja uplata u srbiji i to sto jos nisam nasao jeftinog dobavljaca. Voleo bih da sajt zazivi, videcemo.

Bas mi je zao sto cujem da ne ide bas sve najbolje sa share-om,prijatno si iznenadio sa cenama pa mi je saradnja sa tobom bas dobro dosla,ali to sam mogao da predpostavim jer iako je vecina ljudi sa kojima sam radio share vise nego korektna uvek postoje i oni koje bas boli i za tebe i za one druge ljude sa kojima radi share…prelaze iz grupe u grupu zbog 100-200 din razlike itd…zato sam ti i pozeleo mnogo srece i zivaca kada si zapocinjao sve ovo,naravno i dalje ti to zelim jer sam saradjivao sa tobom i mogu samo da kazem da si uvek sve odradio maksimalno…

Da li je ovaj sajt jos uvek u funkciji?

I moze li mi neko ostaviti link najboljih sajtova za sharing… Treba mom drugu, a ja se i ne razumem u to :slight_smile:

Nije u funkciji. Idi ovde za sharing

http://www.razmenaigara.com/psn-playstation-store-ps4/