PS4/Xbox igraonica

Hteo bih da otvorim Xbox/PS4 igraonicu, pa su mi potrebni mali saveti za pocetnika i zanima me da li mogu nekako da se dobiju start up krediti za otvaranje itd?! Cene za kupovinu konzola i TV-a su mi naj povoljnije u XBOX republika.com! Hvala

Poslao sam ti PM!

Imaš li ikakvu ideju kako izvesti kontrolu i naplaćivanje vremena? Koliko sam vidio po igraonicama uglavnom koriste cybercafe pro, ali to je nemoguće izvesti na konzolama. Također sumnjam da bi prekidanje struje pomoću neke pametne utičnice bilo dobro za konzole. Ima li još igdje ovakva igraonica, kako ostali to rade?

Verovatno pomocu neke kontrole samog televizora…

1 Like

Nije naucna fantastika i sam kontrolisati ko je koliko na konzoli. Ono sto mene interesuje jeste racunica. U Novom Sadu cena 1h na konzoli je koliko sam upucen 100din za ps3 a 150 za ps4. Treba kupiti konzole, televizore, igre, platiti struju, lokal…nikad mi nije bilo jasno kako ljudi imaju profita tu. U idealnim uslovima se dodje do lepe cifre…ali pod idealnim uslovima spada da 12h dnevno radi 10 konzola bez prestanka sto je malo verovatno. Ne zalazim u igraonice…nisam bio od srednje…ali secam se da su jedini lokali bili puni oni koji su se nalazili pored srednjih skola.
@bokiriki ako ikako mozes, gadjaj na lokal pored srednje skole…ai gledaj da ta srednja nije neka jaka gimnazija ili medicinska…ekonomska djene djene…elektro, masinska, tehnicka, hemijska i sl su ti pun pogodak. U Novom Sadu znam za 1 igraonicu koja odlixno radi (Matrix) i nalazi se bukvalno na 100m od srednje elektro. Nekada se desi i da se 50% razreda sjuri u igraonicu…a nnu vecini slucajeva je vrlo tesko naci prazan sto

Definitivno pored elektro gledaj da otvoris… Ima puno momaka kojima i skola nije u prvom planu :slight_smile:
Potvrdjujem da se pored srednjih skola najbolje radi :slight_smile:
Kod nas u igraonicama samo dodje covek i kaze “momci, gotovo je” i obicno pusti da zavrsis utakmicu :slight_smile: Smatram da je to i korektnije nego da se gase konzole ili televizori :slight_smile:
Cena - u jednoj igraonici, koja je stvarno bila dobra… Imala je lazy bagove i odlicno uredjena, ali je cena za mene i bila malo visoka, jer nikada nisam igrao sam, a cena je varirala od broja igraca… Pa je tako 1 kontroler bio 1,3 € po satu, odnosno 2.5 km… Odemo drug i ja, odigramo 2 sata i 5€… A znali smo nekada i duze zasesti… Nije preskupo, ali nije ni malo :slight_smile:

I ja sam hteo da otvorim, pravio neke kalkulacije. Jos me drzi ta ideja. Ali kontam da je ta stvar danas jos ziva samo u manjim mestima, a u bg-u ono malo kod vuka sto je skoncentrisano. Mozda i ono po trznim centrima neki burzujski fazon.

Ma otvaramo ponovo “rupu” na Kališu.