PS4 Pro predstavljen, 399$ izlazi 10.11.2016 - diskusija, info, slike, video...

Jasno, nisam mislio na nas po forumima, nego na zvanicne kanale – novinare i PR. I jedni i drugi uglavnom cute o necemu sto meni deluje ko ocigledna tema.

Slon u sobi, sto kazu englezi.

1 Like

11 posts were merged into an existing topic: PS4 Pro, Xbox One S, 4K TV i HDR zavrzlame

Dodato:

Deus Ex: Mankind Divided

PS4 Pro with a 4K display:
4K resolution and graphical improvements.

Windows 10 ima family share koji omogucava da jednu igru igra 10 ljudi(windows store)…

1 Like

Omg. Da li je ovo nekako primenljivo na konzole?

Ako sam dobro razumeo, svaku kupljenu xbox one igru mozes da igras na windows 10.Da li vazi i obrnuto?

Da. Ali ovo nije to. Ovo je da mozes igrati na 10 racunara jednu kupljenu igru preko Windows-a tj 10 razlicith PC-a. Pa me zanima da li je isto i za konzole za “Anywhere” igre.

Sve pc igre koje imas na svom nalogu… Forza, GoW4…

Da li mogu da skinem igru za pc za koju je izasao crack, (komp mi je smesna konfiguracija) a onda igram na xbox-u? Izvinjavam se ako davim, konacno sl dan :slight_smile:

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: na tvoju zalost ne…:joy::joy::joy::joy: Da to moze, sony ne bi imao sanse :smiley:

1 Like

Rekoh ja, resenje im je da naprave dual boot Windows 10/Xbox one.

1 Like

Vec se opasno gubi smisao za posedovanjem xbone konzole.
Mogu da platim 60$ igru za xbox one, a mogu i da sacekam crack na pc nastelujem settings na normal i cepam…uz crack naravno…
Sve se svodi opet na smisao ‘‘reklama’’…
Bolje da 6 ljudi daju po 10e za igru nego da je piratizuje neko…
Samo me jos zanima zasto nije podrzan region Srbija i okruzenje…

Koja je to fora…
Kao ‘‘To je sirotinja, a ako neko od njih i ima para, iskuliracemo ga jer zivi u Srbiji…’’
ZASTO? Ako zelim da vam dam pare sa regionom Srbija, zasto je to problem…??

Mi smo jako malo, a siromasno trziste. Region trazi da imas ceo tim ljudi zaduzen za razvoj, lokalizaciju i podrsku, samo za Srbiju.

Malo ljudi u Srbiji ima para. Ne samo u Srbiji, vec i na Balkanu. Ne isplati se. Kod nas sve sta je uvezeno je skoro pa duplo skuplje nego u EU. Srpska politika je sto se tice uvezenih stvari veoma losa. Evo 2 primera iz gaming industrije:
Graficka kartica AMD RX 480 se u Americi prodaje po ceni od 200$, u EU 200e a u Srbiji 300e. Bezobrazluk, ali oni tu ne mogu nista…carina+pdv+marza…
Udjes u Games da kupis igru na disku…cvrc…9000din za Xbox One/PS4. Dok je u USA/EU 60e/$ sto mu dodje 7000-7500. Srbima svaki dinar znaci…zasto bi kupio na Srpskom storeu za 9000din ako moze na Americkom na 7000.
Da bi se ubacio region u podrsku…potrebno je izdvojiti novca…verovatno postoje i neko ugovori sa bankama i sl…ne zele da se zamajavaju za mali profit ili gotovo nikakav.

Taj fazon…
Da nismo sirotinja, al bi bila sinhronizacija… Nikola Djuricko i ekipa :slight_smile

Sva sreca imamo net solidan u Srbiji pa se snalazimo.U mnogim delovima Severne Amerike npr imaju losiji net nego mi.
Neko je ovde postovao portabl monitor za ps4.’‘Pasuje’’ li za pro? To bi onda bilo 5 ‘‘kriski’’?
Mogu da mu dodaju i projektor - ‘6 ‘kriski’’,itd :grinning:

12 posts were merged into an existing topic: PS4 Pro, Xbox One S, 4K TV i HDR zavrzlame

malo da ubedjujem samog sebe :smiley:

Evo recenzije

For newcomers to the world of PlayStation, PlayStation VR neophytes and 4K HDR TV owners, buying the PlayStation 4 Pro is an easy decision. However, for everyone else, there’s a chance the Pro’s benefits aren’t worth the extra cost.

Hm, ja sam se ovoga i plasio. Posto nisam nesto voljan sada da dajem 1500e na 4KTV+PSVR kombinaciju…

Ja sve sto sam vidjeo do sada to sam i dobio, i naj bitnije sve sto sam hteo. Moram priznati da jedva cekam, kao malo dete :flushed: , nadam se jos dva dana…,

Posle onog silnog ubedjivanja svih nas da je 4K buducnost, ti ne uzimas 4K tv odmah kada izadje pro??? Sramota…

1 Like