PS4 4.05 Kernel Exploit Released, Full Jailbreak Round the Corner

Developer Specter has just released a much-anticipated kernel exploit for Playstation 4. Published on Github two hours ago, the exploit states that it does not contain any code related to defeating anti-piracy mechanisms or running homebrew. However, it does contain a loader that listens for payloads on a designated port which it will execute on demand…

Ovo ne znači da je piraterija na putu, ali nikad se ne zna sa ovim stvarima. Čak i da može da pokrene piratizovane igre (u trenutnom stanju), sve bi moralo da ide offline što je u današnje vreme potpuno besmisleno s obzirom koliko su konzole online orijentisane i traže vezu sa internetom za svaku sitnicu.

2 Likes

Bukvalno jedino da naprave mnoooogo napredniji online servis nego sto je bio na rgh.
Mislim na download title updateova, fake online-a. Mada je to mnogo para, opet treba neki piratski servis da postoji.

Za pare za koje sam dobio igre koje imam…je stvarno glupo preci na pirateriju

2 Likes

Da, mislim da nije vredno cimanja, posebno što se sve više pomeramo sa diskova prema digitalnim izdanjima.

Ma kakvi diskovi, samo skupljaju prašinu i mame decu da ih razbucaju. Imam disk Crash Bandicoot koji sam uzeo uz slim, ovaj mladji samo sto ga nije pojeo.

1 Like

Nemoj druze. Cuvaj ga za nas :joy:

1 Like

Realno kad pogledas za koje pare mogu da se nadju igre i ako dobro iskombinujes moze da budes na nuli ili cak mozda nesto i da zaradis. Tako da ovo u opste nije potrebno.

Mada ako nesto odrade po ovom pitanju ima da skoci prodaja PS4-ki u Srbiji :rofl:

Pa na ovim rasprodajama mozes za 50 dolara da se nakupujes igara da si miran pola godine. Piraterija mislim da vise nikome nije zanimljiva posto da jeste odavno bi je bilo.

Što da ne, jedna konzola za pirate a druga za online. Ako igra vredi kupiš ako ne bar je probaš čisto da vidiš jel ti leži…

Isto bi bilo kao i u predhodno generaciji i tada su svi bili jedna za offline druga za on line i na kraju imaju samo off dok je izadje hack da moze on :smiley:

Ko ima konzolu zna i sam da mora da placa igre i vjerovatno ima i novca za to a danas toliko rasprodaja, naloga itd itd mozes se fino igrati za male pare i ne znam zasto bi neko rizikovao ban konzole i igrao offline…

1 Like

Pa za cenu jedne konzole od tipa 250 evra, mogu da kupim igara da sam miran par godina. Tako da je cela ta priča o pirateriji glupost.

1 Like

Koliko je tema bilo o pirateriji i uvek su otvarali klinci ili neko kome treba za klince. :smiley:

Kad bi odradili kao za Wii U da mozes i online to bi vec bilo fantazija. Mada kao sto kazete za male pare mozete da se igrate i igrate, toliko naloga skoro dzabe.

Samo da nam ne limitiraju gamesharing.

2 Likes

Ma i to ne bi bio toliki problem. Sacekas par meseci i kupis igru upola cene na nekom popustu. Evo Origins, Bf2, CoD možes uzmes za 35$ sto mu je jeftinije nego nosilac na share-u kad izadje igra.

Ja nesto cekam samo za Switch exploit. Nekako mi je trulo da kupujem kertridze za 6000 din. Ali vodim tesku unutrasnju bitku da se suzdrzim od Oddysey bundlea ispod jelke.

Switch je odlicna konzola…igre su isto odlicne…ali ne vrede vise od 15-20$…da je ta cena, sad bih ga narucio…ovako cekam pirateriju

Meni niko ispod jelke ne stavlja nista ali hej sada ja moram da stavljam :slight_smile: Razmisljam kada bi mi se jedan ps4 slim nasao ispod jelke kao poklon za novu godinu mislim da bih se usrao od srece kao kada sam bio klinac. Da se vratim u stvarnost.
Cekam nesto blize za ovaj exploit da urade pa da se radujemo :slight_smile: bilo bi lepo imati ps4 slim za offline ima ekskluziva koje vredi igrati i jos po nesto :slight_smile:

Kasno jailbreak na kosovo stize…

3 Likes