PS3: upgadovanje CFW-a sa ROGERO 4.46 na neki noviji

Kupio sam skoro PS3 (inače sam dugogodišnji prezadovoljan RGH juzer -PS3 mi ispao iz kombinacije) sa ROGERO 4.46 CFW-om. Nadogradio sam Multiman na najnoviju varziju ali se plašim da nešto ne zeznem oko nadogradnje CFW-a. Po onome što sam izguglao trenutno su najpopularniji HABIB i REBUG. Bliži sam ideji da instaliram ovaj drugi ali me muči nekoliko pitanja.

  1. Da li Cobra u nazivu Rebug verzije znači na PS mora da bude sa kobra čipom ili samo znači da podržava i čipovane i flešovane verzije?

  2. S obzirom da imam ROGERO 4.46, da li da pratim isto uputstvo kao za OFW 3.55 (znači prosta instalacija .pkg preko XMB-a) ili moram da odradim dodatne radnje (čitao sam o nekim spufovima i ostalim za****ncijama…)?

  3. Koji biste mi vi CFW preporučili?

Hvala unapred na odgovorima!!!

Izguglao sam i rešio problem, al evo da postavim rešenje - ako se neko nađe u sličnoj situaciji kao ja:

  1. Cobra u nazivu znači da je softverski podržana Cobra emulacija BD drajva i nema nikakve veze sa čipom

  2. Može direktno sa Rogera 4.46 da se updatuje - potrebno je skinuti REX verziju Rebug-a

  3. Rebug mi deluje super, za sada…

Ko ima pitanja u vezi ovoga, rado ću sa njim podeliti ovo malo znanja :slight_smile: