PS3 System restore bootloop - God of War Collection vol. 2 FREEZING Problem

Nije save, a sto je najgore ne desava se svima… na kraju cu bas da krenem redom da igram PSN izdanje da vidim da li ce da zakuca jos negde, jer je sa Coll. vol 2 zakucavala par puta i to samo Coll vol. 2 igra i Chains of Olympus je zakucao 2-3 puta… a boga oca sam presao pre i posle toga, rekoh ajde da se vratim da odigram GOW jos malo

Jbg, ispada da je Nesa bio upravu kada je rekao da imam vise srece no pameti :smiley:

Nema druge nego da pocnes ispocetka izgleda. Sva sreca pa nisu mnogo duge igre

pa na kraju cu morati, moguce da je sada problem do CFW fix-a, to cu kasnije da preradim pa da vidim jel hoce onda da loaduje normalno ako nece, stavljam je iz pocetka i krecem polako iz pocetka… ili da probam da nastavim Collection vol.2 gde sam stao… bas me kopka sada a nemam vremena toliko za to, ako ne stignem u toku dana onda mi ostaje vikenda da mu pokazem ja ko je gazda :stuck_out_tongue: nije on mene kupio nego ja njega hehehe

moram da double postujem

znas sta nisam probao da je igram sa externog harda to mi nije palo na pamet i sa diskom u konzoli… Mozda je to zeza ko ce ga znati, do sada sve sam igrao bez diska u konzoli i sa internog harda, jer vecina radi tako a i zasto da kacim externi kad imam 1 TB interni… (do duse kod nekih igara i velicina harda zna da pravi problem seti se 4.45 update sta je radio konzolama koje su bile preko 320GB sve do jeden brickovane)

Ja sam skinuo ovu verziju sa BC-a “God.Of.War.Origins.Collection.BluRay.PS3-PL” radi ok sa externog hdd-a i naravno disk mi je u ps3, nikad ga ne vadim.

e ja iam onu CLANDESTINE valjda ili koju vec… nije mi frka ni tu da skinem ajde bas probacu, ali prvo cu ovu PSn da sredim sa patchevima da bude ok i da probam Collection 2 sa externog

Probaj naravno prvo te solucije i ubaci disk u ps3 ne zaboravi :wink:

ovu verziju sto si ti okacio nema vise na BCG, samo CLANDESTINE ima, i nju imam, a jos cudnijeod svega kada potrazim na BCG ovu tvoju God.Of.War.Origins.Collection.BluRay.PS3-PL izbaci mi clandestine USA, tj nju imam, a kad pogledam savegame uopste nije US nego EU… ko zna kakvi su to ripovi majko mila :smiley:

dakleM imam 2 verzije zapravo ANTIDOTE i CLANDESTINE obe pucaju, ovu PSN imam problema da resignujem, trenutno na 4.46, imam neki fix sa kojim radi ali ima cheat-ove za 999999 red orbs i ne treba mi to, zbog toga i puca load game, a new game radi normalno… sad jurim resigner ljudski za 4.46 cfw

inace ako je pokrenem sa externog harda SA ili BEZ diska u konzoli puca u samom startu samo CRN EKRAN i moram da restarujem gde moram da skeniram hdd itd itd… sad je prebacujem opet na interni bas da vidim dok ne resim ovu PSN verziju

dakle od kako sam napisao prethodni post u 20:02 posle 10 minuta prebacivanja igre Collection vol. 2 na interni hdd igrao sam dakle od 20:15 da kazemo do malopre a to je 23:02 tacno :slight_smile: u cugu sve lepo do samog kraja igre (trofej kaze 22:02 jer nisam podesio vreme lepo ehheheh)… dakle igra ima gremline i to veeeeliiiikkkeeee i debele, masne :slight_smile:

e sad igrao asm na drugom tv-u da li mene zeza hdmi kabal ili sta pitanje, je ali sad cu da ga zamenim pa neka ga taj drugi… zivo me zanima jel su gremlini ili sta, mada i pre se desavalo tako da kada zakuca jednom, posle toga radi sasvim normalno dugacko, pa onda zakuca opet i tako u krug…