PS3 Scene wars

hehehe ne znam gde ovo da okacim, ali evo

Mental Health In The PS3 Scene - I Am A Sufferer - Page 2

pre bi bilo za fun sekciju, svadja na ps3hax u vezi nekih tutorijala i ko jo zna cega, ja se valjam :smiley:

Čekaj, koji se đavo tu dešava? Ne mogu da čitam ovo sakaćenje engleskog jezika i sled nepovezanih misli, ako se tako mogu nazvati :smiley:

Ovaj je valjda neki lik koji pravi tutorijale, ali pogrešno, pa ga ovi prozivaju zbog toga?

uuuu treba da se udubis, u sustini pustili su ovog pinky-a da lupeta umesto da ga banuju

GregoryRasputin je dosta poznat ps3 sceni ali njegov moto je da se sve treba hakovati, mnogi ga mrze samo zbog toga, inace totalno ok lik

taj pinky se nesto uspanicio gde su mu nestali tutorijali kako sam ja skapirao, i sad hoce da se bije sa GR-om, licno heheh, napada ga na svim mogucim forumima za ps3, ali zapravo mali upada u razne teme i spamuje da hoce da bije GR-a… kad malo bolje razmislis, debil, ali smesno je ispratiti celu situaciju heehe

e da da objasnim samo jos par stvari, mnogo je velik forum, ima dosta ludaka i toliko nenormalno pacijenata da administracija ne moze da izadje sa njima na kraj, ne kontaju ic nist,a a o citanju necega da ne pricam, ali posto se tu radi o napaljenim usa klincima sve ti je jasno kako ce da odreaguju… inace nema boljeg ps3 foruma

imam i ja tamo moj tutorijal pa nikome nista :smiley: ne diraju me, cak mi rekli hvala heheh

Sad sam na strani 4 i skontao sam o cemu se radi, a postove od tog Pinky-a ne citam, jer me bole oci od tog retardiranog nacina pisanja. Znaci, klasicna sprdacina i pod*vanje jednog obicnog trolla i see :slight_smile:

ali je on toliko ubedjen da moze da s**** ovog da ne zna gde tera… tipican trol

evo sad pise, pobunice se svi koje si banovao i kojima si delio infractione heheh, o majko mila, ovom malom da das da bude mod ne bi dupe pomerio onda i banovao bi kao lud jer nema blage veze s mozgom koji je to pritisak ponekada i da drugacije ne moze da se odreaguje…

Sad sam procitao, pomerili su bulju onom pinky-ju. Jos mu jedan lik rekao da se nadju kod 7-11 prodavnice, dao mu i tacnu adresu prodavnice, ovaj ga opusteno iskulirao. :smiley: Totalna ludnica.

Ma, najbolje mi je ovo:

No, I’m not going to fight him, I’m going to teach him how to clean sand out of his vagina, that would be a far more valuable lesson than spanking his bum :smiley:

Ahh, taj Cartman nam je podario mnogo psovki za vređanje idiota :slight_smile:

Ja bi ga samo banovao, i ko ga ****, mir u svetu i gotovo :slight_smile:

taj lik koji mu je dao je moj mentor hehehhehe :smiley: playerkp420

skroz ok lik, cak sta vise citajuci forum i sve deluje kao da nije, opet dolazimo do onoga da su modovi i admini arogantni, sto ko ne zna iz prve ruke kako je, pomisli odmah, ali zapravo cvek je kralj :slight_smile:

heck, sve govori ova slika (ne hvalim se, samo hocu da kazem da me je covek maksimalno ispostovao, jer sam otisao tamo i gledao 5 dana njegov tutorijal koji je bio totalno nejasan, ukazao mu na greske i napravio ovaj moj koji je resio dileme oko samog pocinajnja downgrade-a za mnoge)


mogao je da kaze, ma ko te **** i tebe i tvoj tutorijal sta ti znas bla bla… ali ne ispao je maximalno korektan

ahaaa cela za****ncija je zbog ovoga

Well considering you started it, because your thread was closed, then hurry up and finish it, ill probably get bored of you soon and go watch a movie or something.

kakav troll boze ljudi

prso ps3hax

auuuu serious shit is happening

Hahaha, možda je Pinky-u sve prek***ilo, pa je ispunio obećanje :smiley:

evo sad proradili, ali najjace od svega je sto on trazi da mu se GR izvini zato sto je zatvorio thread, o gospode boze…

a ovaj playerkp420 je mnogo jak, pazi napisao mu da se nadju u 7-11 i da ce on da bude onaj koji pije Slurpee i jede Skittles bombone… a tamo svi to rade :smiley:

Ahahaha ali sto ga troluju za pismenost. :smiley: Malo,malo, pa mu bace neku kosku a ovaj odmah poludi.

ja mu lupio thanks za to :smiley:

Koliko je nekima dosadno :slight_smile: A mora da je i nama, kada gledamo/čitamo kako neka polupismena budala pokušava da trolluje :slight_smile:

nedelja uvece, zauzeli mi sobu, cerka se uspavljuje, meni se gleda Battlestar Galactica da odvrnem sve, zeni se gleda neka serija, sta cu drugo nego da trazim neke gluposti

pu bemu banovase ga heheheh, taman kada je postalo zanimljivije…

dajte mi infraction sto otvaram nebulozne teme…

vid budale vratio se kao GODREBORN heheheheh

Evo ga opet :smiley: Ima ovo da potraje :slight_smile:

Dugo je trajalo :smiley:

heheh u isto vreme postujemo, idemo sad drugi deo :slight_smile:

nece da se igraju vise, banovali ga odmah, ok part 3 ide, sa onim nickom sto mu rekli gregorysucksnuts heheheh