PS3 Move

PS3 Move je stigao.
Mislim da kao nova sprava zasuzuje svoj topic na forumu.Verovatno vec znate da je u pitanju wii-like “kontroler” , uredjaj namenjen pre svega cepanju kolaca kojeg je Nintendo Wii odavno naceo .

Danas sam ga koristio u kombinaciji sa nekim demo igrama koje dolaze uz Move paket i ono sto mi mi se u startu svidelo je sama preciznost uredjaja.Nisam siguran da bas radi bez laga ,nekako iz ovih demo igara nisam mogao da primetim kasne li kontrole ili ne,ali vidi se da je sama preciznost i tehnologija na dosta visokom nivou.
Od demo igara probao sam stoni tenis ,eye pet,neki kviz i crtanje no uglavnom su to bile stvari koje su sluzile za demonstraciju samog uredjaja koji se zapravo cini kao Wii konzola sa (rekao bih) preciznijim kontrolerom.E sad u ovim igrama koje sam probao se nisam pronasao ali mislim da bi moglo da bude dobra stvar za neku neku casual zajebanciju,mada sumnjam da bi mene licno to moglo da drzi duze od mesec dana.Slicno vazi i za Kinect,no ukoliko nas developeri obraduju sa kvalitetnim i nesto zahtevnijim igrama,ne bi mi bio problem da se mlatim ispred tv-a.:slight_smile:

Hahahah,kralj! :smiley:
Ja sam gledao ovaj Move po Youtube,i cini se kao lepa stvarcica.Mada,licno,nekako mi Kinect izgleda bolje,i mislim da ce biti bolji,ali nista kao dobri,stari Joypad! :smiley:

ps3 dildo, ill pass…

Nikad nisam video vibrator uzivo,al ono sto sam video u filmovima za odrasle jako lici na PS Move.:smiley:

Hahah u bre sto ste konzervativni,uopste niste za “nove” tehnologije.:smiley:
A zar move nema ugradjenu vibraciju u sebi??? Steta… da su ugradili vibraciju verovatno bi uz dobar marketing uspeli da povecaju prodaju minimum za 50%…:smiley:

No,salu na stranu… Bas me zanima kolika ce biti upotrebljivost move-a posto verujem da tek treba da se iskoristi njegov pun potencijal jer tehnologija nije nova i nije nista revolucionarno tako da verujem da sony zakuvava nesto socno sto se toga tice… zatisije pred buru…:tap:

Hahah :smiley: Da ima vibracije,procenat prodaje bi bio 90% zena i 10% sumnjicavih ‘‘muskaraca’’ :D:D:D
No,ja mislim da je ovo cist ocajnicki pokusaj da se stigne nedodirljivi Wii,m$ i sony su kasno shvatili sta deca zele,a sad se trude da to nadoknade,stim sto mislim da ce kinect imati vise uspeha od move-a… jednostavno,inovatinviji je + nesto do sada ne vidjeno :slight_smile:

plus 150 dolara.

PS2 EyeToy kamera?

E jesam se sad ismejao… imaš :beer: za ovo!!!

naravno da ne,meni ce to biti zanimljivo a ne samo da se zavalim u kauc ili fotelju utrni mi bulja i sta…bolje ovako da simuliram vezbam pokrecem se pucam,bice zanimljivo…

jel ti spadas u onih 10% sumnjivih? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

NE!!!

to je zbog sedenja jedno 2 sata na istom mestu,ako bas treba da ti pojasnjavam…

pa bre covece podmladi se malo!! XD

sport je ok ali ovo je 2xOK… :smiley:

Ozbiljnih igara kao sto su CoD, BFBC2 ili bilo koja takva igra nikad nece imati podrsku za Move,Kinect ili bilo sta tog tipa… Moze jedino da izdadje neko drugo izdanje,lupam npr. battlefield secret squad :),ali to nece biti varijanta igre koja ce imati osnovu kao bilo koja bf igra… Dok,recimo,mislim da ce Halo imati podrsku za kinect :smiley:
Verujem da ni Uncharted nece imati podrsku za move.

Vidiš CoD4 je tek 2 godine posle njegovog izlaska dobio verziju za Wii, pod imenom Reflex Edition :slight_smile:

Е,pa to ti pricam. A verujem da ta verzija nije ni priblizna onoj prvoj…

A kada je izasao CoD4 za Xbox?Ja msm da je prvo izasao za PC ako se ne varam?

Istog dana kad i za PC 5.11.2007 za US,odnosno 9.11.2007 za ostatak sveta…

Aaa pa nisam znao za to…ali za konzole je imao i Prestige,a za PC nema.Ali zato je MW2 ubijao u pojam,10 Prestige.To mi je veliko njesra,dosta jedan ili nijedan. :slight_smile:

Extra je move,ali su bezobrazno kopirali wii…sta ces…