PS2 to Xbox 360 Controller Adapter

Evo ljudi, konacno jedne divne vijesti.
Nasao sam u jednoj internet prodavnici dealextreme iz Hong Konga ovaj uredjaj.
Mozete ubaciti volan od PS2-ojke ,Dualshock 2, i jos neke kontrolere.
Za ubacivanje dzojstika od PS2-ojke ne morate imati zicni Xbox 360 kontroler, a za druge ne znam.
Evo linka i videa kako cova igra sa tim uredjajem.
PS2 to Xbox 360 Controller Adapter Cable - Free Shipping - DealExtreme

video

XBOX 360 accessories—PS2 to Xbox 360 Controller Adapter Cable - DealExtreme - YouTube

Za inicijalizaciju ti je neophodan žičani Xbox 360 controler

Jeste, ali nije za PS2 dzojstik.
Kakogod,imam zicani Xbox 360 kontroler.

Imam potpuno isti uredjaj kao sa linka, ali ne radi ps2 kontroler bez zicnog xbox 360 kontrolera.

Hvala,ali nema veze ,jer imam zicni dzojstik.
Izvini, mozes li mi reci , je li valja taj uredjaj , gdje si kupio i da li cu moci volan od ps2 da ukopcam i da radi?

Uzeo sam na limundu, radi dobro sa ps2 kontrolerom, ali uslov je da imas xbox 360 zicni kontroler, takodje moze da se prikljuci i na ps3 (na samom uredjaju postoji switch 360/ps3). Negde sam procitao da ne rade volani, samo ps2 kontroler je moguce prikljuciti.

Hvala, ali izvini da li bi mogao da probas neki volan, molim te.
Hocu da kupim ovaj adapter i novi volan, pa te zato molim da probas.

Rado bi probao jer i mene zanima, ali ne znam nikog da ima volan.

Hvala,ali ja mislim da radi.
Procitaj misljenja onih ljudi sto su kupili ovaj adapter, jer ima jedan sto kaze da moze volan sa ps2, valjda drugi nisu ni probali.
Imas na onom prvom linku od dealextreme-a , pa skroz na kraju stranice imas misljenja i ocjene.
Ja sam vec narucivao iz te prodavnice i znam da me nece zeznuti, ocjene drugih ljudi su bile tacne, do sad, pa mislim da ni sada ne lazu. Nema sta, dzabe dostava, jeste da se ceka po 25 dana, ali je zato pravo dobra i jeftina roba.

Nemojte kupiti pa popu**** kao ja. :+
Nigdje ne piše da se ne mogu koristiti istovremeno oba kontrolera (xbox-ov wired i PS2 wired).

Evo moj video: