PS2 Igre za Download

Planiram da ponovo uzmem PS2, ali imam problema sa nalazenjem dobrog izvora igara za isti…
Zanimaju me ekskluzive kao sto je Ratchet And Clank, Jak, GoW, MGS, FF, Kingdom Hearts…

Da li znate neki sajt sa aktivnim torrentima ili linkovima za DL, trazio sam na onim najpoznatijim kao sto su Demonoid i Piratebay, ali izbor je los…

Hvala unapred. :dada:

Probaj na PS3 iso i na X360 iso, na oba imaju sekciju posvecenu za PS2

Na X360 iso sam nasao dosta igara, ali su velika vecina NTSC…

Imao sam PS2 pre 5-6 godina, tako da sam zaboravio kako funkcionisu regioni igara na PS2…da li svaki PS2 moze da pokrene i NTSC i PAL, da li je to samo do TV-a, jer se secam da sam imao problema sa starim TV-om i slikom na odredjenim igrama…kada sam probao iste na drugom TV-u radile su normalno…

Ako neko moze da me podseti, bio bih zahvalan :slight_smile:

Bilo davno kada sam igrao ps2 pa sam i malo zaboravio kako je to nekada radilo ali sam sada nesto procitao na forumima i koliko vidim ti ako imas chipovan ps2 trebalo bi da ti rade i pal i ntsc igre stvar je u tome da li tvoj tv moze da se snadje sa razlicitim signalima…ako imas moderan tv,neku plazmu ili lcd,onda bi trebalo da ti radi.

Reci mi kako povezujes sony i tv?..tj kakav ti konektor ima tv(scart,cin)…

Ne brini, radice ti, ja sam drugu narezivao i jedne i druge, sve mu je radilo, a TV ako ti nije stariji od 10godina, radice ti sve… ako ti je prestar TV, moze ti na nekoj igri biti crno bela slika i to ti je to, al sumnjam da ces imati problema… imas igre i na kick ass torrent… ne zaboravi da kupis Ico i Shadow of Colossus…

Ma imas bre na torentima, ukucaj ime igre, dodaj ps2 ako je za vise platformi, dodaj torent, sve to na guglu i nacice ti nesto sigurno. Milion igara sam skinuo. U ostalom imas cele forume posvecene tome samo se iscimaj. Ne mogu tacno da ti kazem da na jednom sajtu imas sve, jer realno nemas, ali pregledaj warezbb za linkove koje skidas preko jdownloadera, ili pretarazi jednostavno na guglu za torent.