PS2 Chipovanje

Jel znate mozda nekog ko to jos uvek radi? javio mi se drugar da ima ps2 nechipovan, pa bi hteo da ugradi chip. ajde ako znate nekog posaljite mi pm, ne moramo bas da reklamiramo :slight_smile:

probaj na kupujem prodajem,tamo ces verovatno nesto naci :wink:

Nadji chip ja cu da ti ga ubacim

koliko god da ovo iznad zvucalo dvosmisleno, mislim da ako bi nasao chip, ubacio bi ga sam :smiley: :smiley: :smiley:

kazi mi model PS2 nacicu ti ga ja :wink:

EDIT:
Nasao sam bice nesto smesno za ugradnju :slight_smile:

@Akiris :

ako ne uspjes naci chip za PS2 imas opciju MCBoot - nisam koristio taj program ali planiram ga cisto testirati da vidim kakav je u praksi. Predpostavljam da taj tvoj drug ima Memory Cardโ€ฆ

E da memory card exploit to mozete da uradite, lako se radi i sve je funkcionalno, naravno ps2 mora da bude odredjeni da pokrece to :slight_smile:

Sent from my IRC using Twitter

Mislim da ima lik bas kod tebe u Petrovcu koji je prodavao polovne cipove za neke smesne pare. Bojan se zove ako se secam ali sam izgubio broj. Inace McBoot ne radi na seriji 9000 sa modelima 8C, 8D, 9A, 9B, 9C, 9D, 0A, 0B, 0C, 0D na svim ostalim radi odlicno, ali ne rade sve igre preko McBoot-a. Najbolja kombinacija je cip + mod kartica. Inace nove cipove lako mozes naci na limundu od naseg starog i proverenog drugara iz Pozarevca koji je i clan ovog foruma ali cije ime necu spominjati zbog reklame.

Play Station 2 chip za modovanje akcija!!! - Limundo.com