PS (USA) nalog

Pozdrav svima ,imam jedno pitanje u vezi PS naloga ,kao prvo napravio sam nalog na USA Regionu ,i do sada uopste nisam igrao online ,medjutim planiram da pocnem Battlefield 1 i jos para igara ,pa me zanima da li mogu da se prebacim sa USA regiona na UK region ,u slucaju da ne mogu sta mogu uraditi da predjem na UK region ? Hvala lepo svima na odgovorima.

Zbog cega zelis da menjas region?

Pa pre svega zbog kupovine ,mnogo vise je pristupacniji UK region nego USA region ,naravno to nisam uopste znao prilikom pravljenja naloga.

Povoljniji? Je l’ znaš koliko košta £ u odnosu na $??? :smiley:

Znam ,znam to … ali problem je u sledecem na kupujem prodajem mi nije sigurno uopste ,a druga stvar dosta je tesko ( barem meni ) naci USA gde mogu pazariti a da je pritom sigurno ,a takodje sam nasao neku kombinaciju za UK …

Svasta… US je daleko bolji i skroz je sigurno.

Ne moze da se menja region. Nekada je UK povoljniji nekada US, zavisi od akcija i dostupnosti kodova.

Ali to je sve nebitno jer mozes da napravis drugi nalog na konzoli i aktiviras ga kao primary pa igras sve sto je tu kupljeno na svom glavnom nalogu…

A vredi PS+ za sve primarne naloge na konzoli.

Dakle definitivno moram da pravim nov nalog da bih na njemu mogao da stavim UK region ,to je jedino resenje ?

Ne razumes. Zadrzis svoj US nalog, napravis pored njega jos jedan dodatni UK nalog koji ces koristiti samo za kupovinu sa UK store-a, postavis ga kao primary na konzoli, i sav sadrzaj kupljen na UK nalogu igras sa svog glavnog US naloga.

Aham ,okej. Hvala na odgovoru.