PS Now on your PC

Ali ako nisam ulogovan kako rade trofeji i sejvovi onda ?

Nisam ni ja 100% siguran, ali se sećam da se i meni desilo da se brat ulogovao kad sam igrao BlazBlue na Viti. Nastavio sam da igram normalno, kad sam završio je mislim njega izlogovalo sa profila i uradilo Sync. Mada nisam 100% siguran jer je to bilo još prošle godine valjda. Možemo da se neki dan zajebavamo oko toga i proverimo šta može a šta ne.

Znam recimo da možemo split screen da se igra bez problema, ali im ne radi ona opcija koju su imali za Vitu, da radi kao drugi kontroler u nekim igrama. Možeš da dobijaš poruke, inviteove, friend requestove i ostale gluposti bez ikakvog problema i da koristiš XMB u Now za te funkcije. Što više čačkamo, to ćemo otkriti fore oko lakšeg korišćenja.

I da, ja mogu lako da proverim da li koristiš Now ako probam da pokrenem App na Viti i probam da pokrenem neku igru. Ako krene bez problema, znači da ne koristiš, ako koristiš izbaci poruku da neko koristi servis trenutno i da bi morala da mu se prekine igra da bi se servis koristio. Da vidimo da li ima to upozorenje i na PC.

1 Like

Zato se vise isplati ici na US, malo je skuplji od UK, za oko 3-4$ vise(tacnije 20$ je mesec) ali zato vredi, ima pjuno vise izbora igara, za 150 igara vise, tacno zadnje kada sam gleao bilo je 454.

[quote=“Akiris, post:39, topic:11373”]
Probacu Wolfa danas pa javim kako radi kod mene :slight_smile:

Probao sam Ninja Gaiden 2, tesko da ima brze igre :smiley: Radilo sve bez laga
[/quote]Najbolje ti je da isprobas neku tabacinu, kao Mortal Kombat, Street Fighter, Teken…najbolje ces testirati lag, posto su brze od Ninja Gaidena…

Da, ali US nije dostupan za PC trenutno.

BlazBlue, sva četri koji su na PS3, Arcana Heart 3, mislim i Injustice su dostupni za sad. Tamo je lag minimalan i radi uglavnom bez problema.

[quote=“daemonkiller92, post:44, topic:11373”]
BlazBlue, sva četri koji su na PS3, Arcana Heart 3, mislim i Injustice su dostupni za sad.
[/quote]Nemoj rec da nema Mortal Kombat, Street Fighter, Teken??? Ako nema stvarno dosta slabija ponuda, posto sva tri naslova imas na US(jedino za Tekken nisam siguran)

Inace ti imas PS3 i Vita-u mogao bis koristiti US bez problema.

Možda i ima, ali je smor pregledati 303 igre, dok na svakoj strani vidiš samo po 12 igara. Na PS3 recimo, pošto ide preko Storea, koji je obično smeće i jedva radi, ume igre da učitava po par minuta. A na Viti moraš ideš ovako: Upališ App, ideš FREE TRIAL, Subscriptions, Show More, Show All, pa tek onda kreneš u pretragu kataloga. Ja sam pokrenuo par igara, pa idem samo na History i ne gledam koje su sve igre dostupne za sad, jer je pain in the ass da sve pregledaš. Na PC je malo preglednije, ali ni tamo nije savršeno.

Uz to, mislim da su te igre dodate na US Now relativno skoro, prošli update je imao 15 RPG, a pre toga su bile te Fighting igre. Mi smo trenutno 3 updatea iza US, tako da ono, moguće da nisu još dodali.

Znam, ali je meni UK glavni profil. :slight_smile: Tamo sam već nakupio doooosta igara, uz to, JRPG su češće na akciji u UK no u US :smiley:

1 Like

Dobro mi je sto se vise ne moze iznajmiti igra pojedinacno, kao sto je bilo ono po 4h ili na 1 dan, 7 dana i mesec. Sada ima samo pretplata na mesec dana i tri meseca, govorim za US verujem da je i na UK tako. Bas pre tri dana sam nesto gledao i (barem ja) nigde nisam nigde video da mi nudi igre pojedinacno. Sto bi znacilo da sada sve igre dobijes u pretplati a ne kao pre, neke su se placale posebno.

Nope, pogotovu ne na US, gde imaš 15-ak igara koje jedino možeš da iznajmiš, a nisu deo pretplate. Svaku igru i dalje možeš da iznajmiš bez pretplate.

Koliko kosta godisnje ova usluga?

Nemas godisnje, mesecno i na tri meseca. ,Mesecno je 20$, i na tri meseca je 45$ .

Imalo je jedno vreme da se uzme godinu dana, kao neka promocija, i koštalo je 100$.

Bas cu kasnije ponovno pogledati, jer pre tri dana mi nigdje nije nudilo pojedinacno, samo pretplatu.

To je bilo u startu kad se pojavila usluga, za samo odredjen broj pretplatnika i dovidjenja. Ma da bilo bi dobro i isplativije godisnje, ali ipak kada pogledas 1 godinu je i previse, ipak je to old gen, tu je i current gen :slight_smile: , jedino sto bi se finansiski isplatilo. Isto kao i kada uzmes na tri meseca platis 15$ 3x15 45$ , a za mesec ti je 20$, tacnije skoro jedan mesec dobijes za djabe.

Isto vredi za PS+ pretplatu, najvise se isplati uzeti godisnje, kad stavis sve na papir 3-4 meseca dobijes za djabe.

Po meni je povremena uplata od po mesec dana sasvim dovoljna. Izađe te kao trećina retail igre, a možeš da nadoknadiš propušteno i isprobaš igre za koje nisi siguran da li bi dao pare ili ne. Po meni je za to servis fenomenalan. Obaležeio sam 30-ak igara koje nameravam da odigram, i piči bato. :smiley:

1 Like

za susni period dusu dalo :slight_smile:

US PS Now je sad dostupan za PC, dodato je još šest novih igara i opet imaju akciju da godinu dana Now košta 100$,

Stvarno smesna cena 100$ za godinu dana - poklonjeno, oko 8$ mesecno :joy: :joy:, malo je reci da je za djabe…Samo takva sansa za neke koji nisu imala PS3 i propustili silne exkluzive i igre na old genu.

Mislim da je puno godinu dana za ovo.Sasvim je dovoljno 3 meseca da se lagano obrnu sve eksluzive i jos nesto od ovih drugih ako nisu predjene.

Istina, previse je godinu dana. Ali kad pogledas 3 meseca je blizu 50$ a 12 meseci 100$, 6 meseci za djabe.
Dobro dodje za one koji nisu imali priliku igrati igre na old genu, a ima ih dosta koliko vidim, svako malo i neko se javi da je kupio old gen konzole i pitanja tipa sta da igra.

To jeste.Ako si bas slabo igrao onda ok ili da se 2-3 drugara nadju i uzmu pretplatu pa se izdele kad ce ko da igra.

To je najbolje. Par njih izdele pretplatu i udri. Za godinu dana ce svi preci, a procice mnogo jeftinije