Prvi post na forumu ujedno i pitanje na koje ne mogu da nadjem odgovor?

Postovanje,

Ukratko cu da ispricam moj uvod u svet xbox-a cisto da znate o cemu se radi a jel i da se malo bolje upoznamo , naime pre 5 dana naletim na netu na jednog starog prijatelja i mi se tu raspricali i kaze on meni prodaje xbox konzolu … Naravno znam ja sta je xbox pogledao sam nekad neki video i cuo ali nikada nisam imao neki kontakt ili bio lud da je kupim , uglavnom PC je meni uvek bio broj jedan i svremena na vreme sam kupio ps3 da odigram par igrica i kad sam presao te igrice prodao ps3 , i kaze on meni ajde ako ces se igrati prodam ti ga za 10.000dinara imas tu konzolu sve kablove i 3 dzoja . I tu njemu trebala lova i ajde reko da mu uskocim pomoci . Uglavnom sastavim ja sve to pokrenem , dao je on meni tu nekih 40tak igrica (rezanih) ja predpostavljam da je to onda taj dlc tlc hack kako se zove 3.0 posto cita pirate … Iskren da budem mislio sam da cu da konzolu preprodam medjutim seo sam iz dosade ubacio jedan disk (alan wake) i odusevio sam se sa igricom bukvalno sam od 8 do 8 igrao i nisam ustajao sa kreveta … (najveca prednost xbox-a u odnosu na pc igras ga sa kreveta). I evo vec 2 3 dana sam se igrao i onda se raspricao sa drugarom kako sam nabavio xbox i tu on meni kaze sta te god zanima idi na sajt :http://www.xboxrepublika.com mocmi koji su tamo svima pomazu extra atmosfera a i sta god te zanima oni znaju , pa sam se zato i registrovao , naime drugar mi je dao kinect i nekih 6 igrica orginal da isprobam … I kada sam dosao kuci hocu da prikljucim konzolu kad vidim nemam gde da ustekam kinect posto imam debeli beli model , a on ima onaj crni s model , bitam ga za dodatni kabel kaze ili nije dobio ili ga je bacio … dobro blejim ja po netu 2 dana i nadjem kabel za 1500dinara i to jedva … Nakon toga stigne danas kabel ja ga okacim opac kinect se upali kad sam pokrenuo xbox on meni odma namesti mikrofon kad ono nece … Kaze moras batice da update xbox da bi ti radilo … E sad ja stvarno imam malo iskustva skoro nista sa XBOX konzolom ali sam skoro 90% siguran da ako kliknem taj update nesto lose ce da se desi … dal ce mi se skinuti hack pa necu vise moci da igram igrice ili ce biti nesto jos gore … Ujedno to je i moje pitanje kako ja sada da nateram taj kinect da proradi … Inace unapred sam zahvalan za bilo koju vrstu pomoci . Upravo sam poceo tutorijale sa diskom od 250gb i rezanjem igrica (posto su mi skill-ovi na racunaru dosta solidni verujem da cu uspeti bez problema) , ko moze da pomogne za kinect neka pomaga!

Pozdrav za sve forumashe! :angel

U brate al se ispisa… XD

Aj provjeri koji dashboard imas. To ti je u System - console pa zadnji tab. Vidjeces broj tipa 2.0.16203 e to javi da vidimo koji je i da li imas “blagoslov” za update dash-a

Dobro ti nama dosao i da budes aktivan!!! :wink:
:beer::beer::beer:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

tražiti update jer si povezao kinetc na konzolu,msm da možeš slobodno da odradiš taj update, ne menja se verzija dash-a…al ajde da još neko potvrdi

Dash za kinect je porilicno star ako se dobro sjecam, ako ima 3.0 moguce je da ga vrati na stock. Pogledaj ti koji dash imas, pa napisi, tako je najlakse

Otisao sam u System Info :

Kaze ovako nesto : D:2.0.16202.0 - K:2.0.16202.0 (BK:2.0.1888.0)
E:0567-5B3D-DE8B-7702
X:EA2B-E4BE-DB0A-7779

Jel to to sto sam trebao da napisem?

Mozes updateovati dash slobodno, nece nista da ti fali.
Evo kako: Xbox Support

Znaci samo kad mi izbaci ovo da kliknem ok? I to je to? Posto ja imam ustekan xbox na ruter preko lana onda za mene ovo ne vazi jel?

Da, mozes slobodno updateovati, nece ti vratiti fles dvd drajva na stock.

Evo odradio jedan update resetovo se i opet krenuo da skida nesto … To bi tako trebalo da bude? Sad bas onako sporo skida …

Hvala ljudi ovo je proslo dobro , radi mi kinect a i pirati … Odoh sada da pokusam tutorijale o disku i rezanju igrica pa cu tamo da postavim pitanja ako ih bude bilo. Hvala jos jednom!

Samo pitaj, tu smo da pomognemo