Prvi Gameplay za Lord Of The Fallen

<iframe src=“http://widgets.ign.com/video/embed/content.html?url=http://www.ign.com/videos/2014/02/10/seven-minutes-of-developer-gameplay-lords-of-the-fallen” width=“468” height=“263” scrolling=“no” frameborder=“0” allowfullscreen></iframe>

Deluje interesantno, sviđa mi se što ima sve više Action-RPG igara sa taktičkim pristupom borbi :slight_smile:

Lijepo izgleda, poprilicno obecava igra. Jedino je zvuk u igri ocajan, ne znam kako se drugima cini

ovo je za mene system seller

Deluje zivlje od dark souls i nema bone fire :slight_smile: deluje primamljivo nesto kao darksiders

Poslato sa HAL9000 Terminal editor Tapatalk 2

Prelepo :slight_smile: Mozda ih ova i jos koja ekskluziva iscupa iz g****.

Partikli su novi lens flare.

Fino izgleda. Dark Souls Western Developer Edition.

Stvarno dobro izgleda…nikada nisam voleo RPG-ijeve, niti sam ih ikada igrao, ali ce Witcher 3 ili ovo da presudi da pocnem i to da igram.

Uvek mi se cinilo da za RPG igre treba mnogo vremena, a to je kada odrastes :slight_smile: veoma deficitarna stvar.

Ti si odrastao? Većina na ovom forumu su deca u duši, pa se uvek nađe vremena :smiley:

Inače, jedva čekam da vidim neki konkretniji GP, sa korišćenjem Skillova i magija, kao i malo više istraživanja. Ovo deluje ok, ali je on u ovoj borbi samo udarao, što će, realno, malo ko raditi, ako ima neku alternativu u vidu magija ili nekih za****nih skillova :slight_smile:

Svi koji igramo igre smo deca u dusi…nisam mislio u tom smislu, vec kad postanes porodican covek i kad moras da radis…veoma je tesko tada naci vremena za sve sto se zeli :slight_smile:

Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk

Svidža mi se :slight_smile:

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

Lepo lepo :smiley:

Cinematic mi je mnogo slican Blizzardovom :smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

ovo nije X1 ekskluziva, igra izlazi za PC, X1 i PS4

Kao i za curent gen :wink:

Ne znam sto sam pomislio da je, kada je u pitanju MS :stuck_out_tongue:

Deluje odlično :devil

Nice, nice. Deluje mi kao spoj Darksiders-a i Darksouls-a. Jedva cekam. :slight_smile: