Promena adrese foruma tokom noći. UPDATE: gotovo premeštanje!

Kratak info da se tokom noći selimo sa forum.xboxrepublika.com na xboxrepublika.com.

Verovatno mnogi neće videti ovu poruku i videćemo se sa druge strane domena :smiley:.

UPDATE: forum je uspešno prebačen na glavni domen, pišite ovde ukoliko naletite na neki problem!

7 Likes

:joy:

Rip domen

1 Like

Probaj sad :smiley:

2 Likes

Radi k’o zmaj :slight_smile:

Radi superjedino sto sada kada sam u app ima ngore jos jedan red teksta. Kao da nisam u app nego browseru. Nekako mi bode oci.
Screenshot_20210802_084340_com.android.chrome

Ovo će se dešavati još par sati, možda manje, dok počistimo sve nakon migracije :broom:.

1 Like

Meni na telefonu odmah izbacilo da treba samo da se ulogujem opet sto sam uradio i proradilo instant. Nisam znao za migraciju pa sam posumnjao da je posredi da mi je hakovan nalog?! Ali sta ce kome nalog sa ovog foruma…jedino da odrade kao sto su na Benchu pre par godina hackovali nalog poznatog clana i stavili da prodaje gomilu tehnike. Narod se upecao i dobijali cigle i crepove umesto telefona, laptopova i sl.

2 Likes

Lol, da, nalozi na forumima ne bi trebalo da imaju ikakvu “vrednost”. Svaku važnu ili privatnu informaciju svakako ne čuvajte ovde.

Ista situacija kao kod @ki111er. Samo sto sam ja mislio da sam popio ban. :joy:

1 Like

Pa da ali imas ime!
Napises ti sada da prodajes nesto, znaju te svi niko ne dovodi u pitanje sta si napisao.
A ono neki prevarant iza imena. I eto sranja.

Ovo X gore me buni. Stalno umesto “Home”, ja stisnem X i zatvorim aplikaciju.

Pisao sam.ja isto to gore. I mene smara. Ali kaze da ce nestati. Polako.

1 Like

Čini mi se da sve dosta brže radi. Ne znam samo čemu bezbroj autorizacija preko discoursehub-a :slightly_smiling_face: