Project CARS XBox One Settings & Gameplay w/ Thrustmaster TX

Igrao sam skoro Shift 2 Unleashed, probao sam da vozim hockenheim sa istim kolima na tastaturi, volanu i gamepad-u: Shift 2 je imao nekakav input delay sto se tice skretanja, pogotovo na volanu, a izgleda da je PCars obrnuo situaciju, barem koliko sam citao na netu.

Shift 2 sam imao ubedljivo naj losiji run sa volanom, pa sa tastaturom je bio blizu volana i gamepad koji je bio ubedljivo bio bolji za koju sekundu ispred.

sa project Cars sam citao kako je odlicno voziti sa volanom, dok gamepad ima problema suvise je osetljivo i ide na sve strane. Naravno nemam neki super amazing volan, koristio sam Logitechov Formula Force GP koji ima Force Feedback, ali ipak star je sigurno preko 8 godina ali nadam se da ce makar biti pristojan za PCars.

Takodje se malo brinem za career mod, kazu da ti je sve otkljucano manje-vise tako da se nadam da je ipak malo duza igra posto nema bas puno kola, i Shift 2 je imao bas kratak career mod i broj kola je slican tu negde oko 80-ak. To sto se tice nadogradnje kola, pa za touring cars je i nepotrebno zbog toga sto su u istoj klasi, imaju uglavnom slicne performance.