Project CARS XBox One Settings & Gameplay w/ Thrustmaster TX

https://youtu.be/nb2Xy8ykiac

Imaću tu sreću da probam na sve tri platforme malo kasnije ili sutra, ali da, koliko sam pročitao svuda po netu piše da Xbox One najviše trpi, a ja ću tamo najviše igrati :slight_smile:

Javljaj utiske pa da se razmisli o kupovini. :slight_smile: odavno sam odlucio da je uzmem ali mi se mišljenje promenilo.

Sent from my iPad using Tapatalk

Ja sam backer na PC-u još kada je igra bila na Kickstarteru tako da je imam i igrao sam je od prvih verzija praktično. Za Xbox One ću zadržati jer sam prodao volan na PC-u a ne ide mi da ovo igram na PC-u bez ikakvog volana… Biće malo arcadish tamo ali šta ću. A PS4 verzija će mi biti u posedu samo par sati, eto toliko da mogu da je probam.

Samo mi je krivo što mogu igru da teram na ultra na PC-u ali nije mi to to bez ikakvog volana :frowning:

Krivo mi je što malo više ljudi odavde nije podržalo igru preko kickstartera, od početka se znalo da igra obećava, znam samo ortaka koji ih je bekovao pored mene.

Igrao sam skoro Shift 2 Unleashed, probao sam da vozim hockenheim sa istim kolima na tastaturi, volanu i gamepad-u: Shift 2 je imao nekakav input delay sto se tice skretanja, pogotovo na volanu, a izgleda da je PCars obrnuo situaciju, barem koliko sam citao na netu.

Shift 2 sam imao ubedljivo naj losiji run sa volanom, pa sa tastaturom je bio blizu volana i gamepad koji je bio ubedljivo bio bolji za koju sekundu ispred.

sa project Cars sam citao kako je odlicno voziti sa volanom, dok gamepad ima problema suvise je osetljivo i ide na sve strane. Naravno nemam neki super amazing volan, koristio sam Logitechov Formula Force GP koji ima Force Feedback, ali ipak star je sigurno preko 8 godina ali nadam se da ce makar biti pristojan za PCars.

Takodje se malo brinem za career mod, kazu da ti je sve otkljucano manje-vise tako da se nadam da je ipak malo duza igra posto nema bas puno kola, i Shift 2 je imao bas kratak career mod i broj kola je slican tu negde oko 80-ak. To sto se tice nadogradnje kola, pa za touring cars je i nepotrebno zbog toga sto su u istoj klasi, imaju uglavnom slicne performance.

Igrao sam skoro Shift 2 Unleashed, probao sam da vozim hockenheim sa istim kolima na tastaturi, volanu i gamepad-u: Shift 2 je imao nekakav input delay sto se tice skretanja, pogotovo na volanu, a izgleda da je PCars obrnuo situaciju, barem koliko sam citao na netu.

Shift 2 sam imao ubedljivo naj losiji run sa volanom, pa sa tastaturom je bio blizu volana i gamepad koji je bio ubedljivo bio bolji za koju sekundu ispred.

JEste da Shift i nije neka referenca, ali ovo moram da te pitam, na koliko su ti podeseni steering deadzone i sensitivity kad si koristio volan?