Programi/drajveri koje je potrebno instalirati nakon podizanja sistema?

Windows Xp vs Vista vs 7

Necu uopste da se prepirem, meni bolje radi sedmica, a moze ko hoce da radi i 10 benchmarka za sebe, inace covek je odlucio da instalira Win 7 i to je to, mislim da moze lock na ovu temu, ili cisto da se ostavi dok se on ne javi da li je uspeo.

A pa misli stvarno… Pa neozbiljno je uopste pricati da na istom racunaru brze radi 7. nego xp

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Windows 7 je otimiziran i radi lepo. Koga zanima sta kako i ostalo moze da proba i kaze kad uradi neki test.
Sacekacemo da vidimo kako je proslo pa LOCK.

From IP4

Evo skinuo sam Windows 7 i zeleo bih da pitam, pre nego sto pocnem, koji je program najbolji za rezanje? Razmisljao sam da skinem Nero ali bolje da prvo proverim da nebi kasnije bilo problema.

Ma koji oćeš, ja sam sa IMGBurnom rezao i sve je prošlo u najboljem redu.

Meni se sviđa Windows 7 Ultimate, a sve programe, filmove… režem sa Nero7.2.0.3b Portable (12Mb) program - radi ko švajcarac a mali je.

imgBurn free a radi sve kao i ovi sto se placaju.

Narezao, instalirao, Windows 7 radi NEVEROVATNO. Ahahaha… moram priznati osecam se ko malo dete koliko sam srecan, iskreno nisam ocekivao da ce sve raditi bez problema. Zelim da se zahvalim svima na odgovorima, i posebno da se zahvalim Vid-u na poslatom linku, hvala druze, fenomenalno se sve zavrsilo. Sto se mene tice, moze LOCK.

Lock onda