Program za rezanje xbox360 igara

Kao sto naslov kaze, koji je program najbolji za prerezivanje igara sa diska na disk?
Imam neku igricu koji bi hteo da prerezem i da poklonim drugaru ali ne znam sa koji programom, preko ImgBurn nisam nasao opciju za kopiranje.
Ako neko moze da odgovori sto pre jer mi je hitno.

  1. Moze i sa img burn. Prvo napravis image pa ga narezes.
  2. za ovakve teme bih ti dao instant ban. Imas jedno 100 ovde na forumu. I imas GOOGLE. Pa lepo napises - software to burn xbox 360 game.
  3. Nije ti niko sluga ovde.
2 Likes

Prijatelju ako nisi znao forumi osim druzenja sluze da se i pomogne nekom nesto.
Ja sam lepo pitao, odnosno zatrazio pomoc, ti ako ne zelis pomagati ljudima nisi morao ni odgovarati.
A sto se tice banovanja, ako imas tu opciju i ako mislis da sam pogresio sto sam nesto pitao, ti me slobodno banuj, necu se bunuti.

Aj zdravo odo traziti dalje.

Decko problem je tvoj naslov. Ajde malo procitaj pravila postovanja na forumu. Prvo proveris da li ima slicne teme, a ima ih jedno 10.
Pod 2 naslov gde ima HITNOOOO, ODMAHHH I TD . Se ne tolerisu jer su jako ruzni.
Pod 3 pomaze se ali ako postavis normalnu temu i normalan i pismen post.

Ovde ti je najbitnije pod 1. Procesljaj forum. Ne budi lenj, i ne trazi precice za tvoj problem jer je to bezibrazluk.

Edit : ovako treba da ti izgleda naziv teme. A ne kao sto je bio.

2 Likes

Batice,lepo ti je objasnjeno,imas mnogo takvih tema ovde na forumu do kojih mozes doci za 2 sekunde. Ne budi bezobrazan,i slobodno produzi dalje. Svakog dana ovde svrati po dvoje,troje koji zatraze pomoc,odu,ne kazu ni hvala i nikad se vise ne vrate.
Pritom im je odgovor na 2 klika daleko.

Kile007 je banovan, a offtopic je obrisan

Čitam temu i mislim se ko je kile? :open_mouth:

3 Likes

Who is Zed (Kile)
Zed is dead honey.
:joy:

3 Likes