Prodajem xbox360, pa me zanima

Pošto želim da sačuvam svoj nalog , kako to najjednostavnije i najsigurnije da uradim? Šta će biti sa svim onim igrama koje sam dobio free za gold nalog, temama i ostalim stvarima, kada obrišem sve naloge sa konzole?? To me zanima, da bih što detaljnije opisao kupcu šta dobija. Inače plan mi je da kupim ps4, ali za svaki slučaj da sačuvam ipak nalog. Možda me razočara ps4, pa menjam za xbox one… Ako ima još nešto što bih trebao da uradim pre prodaje, napišite mi ovde. Hvala unapred.

sve na cloud prebaci, obrisi sve sa konzole i to je to

Kopiraš na USB i taj USB ne formatiraš. To ti je najsigurnije i najjednostavnije. Takođe, profil ti se nalazi na Xbox Liveu, pa možeš da ga skineš kod hoćeš, isto važi i za igre, teme, itd.

Za Cloud treba Gold, pa ako nema njega, ne može ništa.

I da, normalno, prekopiraj Saveove igara ako hoćeš i njih da sačuvaš, jer, ako ih obrišeš, to je to, oprosti se od njih.

a šta će biti sa skinutim igrama? šta ostaje kupcu kada sve naloge pobrišem?

Ako sve pobrišeš, onda mu mislim igre ostaju, ali je pitanje da li će moći da igra. Izbriši profil pa probaj da igraš igre povezane za taj profil.

Ako su igre na hardu trebalo bi i sa novim profilom da budu dostupne ukoliko ne formatuje ceo hard.
Mada nisam nikad probao to mi deluje logicno, kao sto kaze demon izbrisi profil i otvori novi pa probaj.
Sto mu ne bi i ostavio te igre i onako nece biti tvog profila vise nemas brige.

aako obrises samo profil a ostavis skinute igre, dostupne su i na novom profilu koji kasnije pravis, jer su vezane ZA KONZOLU ne za profil, provereno

to me zanima, jer tada bi kupac dobio baš dosta dodatnih igara… hvala svima!!!