Prodajem dve PS5 igre.

Rachet and Clank Rift Apart

Spiderman Miles Morales

Došle uz konzolu 2.jula. Odigrane i sada ih prodajem obe po ceni od 10 000 dinara.
Za ta sredstva bih da kupim drugi kontroler.



Ne bih da te obeshrabrim ali tesko ces uzeti 10k za igre. :rofl:

4 Likes

5k za R&C moooozda. I to je upitno obzirom da za 5k ima i nova u celofanu. Spajdi tek :joy:

1 Like

Pa da, ja sam svog Ratcheta prodao za 4,500 bukvalno 10 dana nakon izlazka. Vec tada je bilo dosta oglasa od 50e za nov. A Spajdi 3500 maksimum mada i to je upitno, pre bih rekao 3000. :rofl:

1 Like

Hahaha to mu ubijas cenu i kupis sa laznog profila igre za dzabalesku na K.P. hahahah
Pre neki dan zevam po onom raspalom K.P. jbt prodaju televizore stare po 7+ godina za 300-400€ ja onako iz dosade kontaktiram lika i kazem mu brate ja za te pare imam 4k TV u radnji da kupim nov sa 5.godina garancije a ti prodajes tv star 8 godina za 350€ jel to realno? Kaze ali platio sam ga 120k…
Mislim da je ta tehnologija sisla i u ove televizore najnize klase tako da nema tu prevelikog razmisljanja ili mozda gresim?

2 Likes

Ma jok. Tako se krecu cene za koje se mogu prodati.

1 Like

Pita mene tast koliko vredi neki laptop koji je nasao iz bukvalno 1995god.
Ja reko 5e date meni da ga odnesem u djubre :joy:
On u cudu,kaze "pa ja sam ga platio skoro 5000 maraka "

2 Likes

Za korisnike foruma nova cena- 8000 dinara.

A za KP 7000 :smiley:

Salim se… imam i ja nekih diskova da se ratosiljam… kad vidim kako “miniraju” oglase, mrzi me prosto.

Prodajem Forzu Horizon 7 pre par meseci na K.P. i stavim najnizu cenu 1.800 dinara. Pita me lik posle par dana moze nesto nize i ja mu kazem moze 200 dinara ako nadje jeftinije na oglasima…a ja zaboravio da sam stavio 1799 dinara. Posalje mi moj oglas kao evo niza cena za jedan dinar sa smajlijem. Slatko se nasmejah i prodam mu za 1600. Necu da baksuziram ali me i nasmejao bas lepo :slight_smile:

evo zvanicno :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Ček, ako je za bagru sa KP 8000 onda makar za forum drugare za 7k :grin:

S’obzirom da sam pijan 7500 i nosi. Od cetvrtka sam na godisnjem

1 Like

I dalje je aktivan oglas.

Možda je bolje da ih ponudiš odvojeno, teško će neko uzeti dve za 8k, pogotovo što tih igara ima na pretek po oglasima, zbog bundle edicija sa PS5. :thinking:

Otisao R’n’C, ostao je Spiderman MM.
Cena 3500 dinara.