Procena laptopa

Pozdrav drugari… posto ovde ima dosta tech znalaca, da pitam kolika bi bila realna procena ovoga laptopa u celini. Uzeo sam ga pre nekih godinu i po dana, u nameri da cu se igrati, ali sada vidim da nije to vise za mene… nemam vise neku zelju da se igram, a da stoji i skuplja prasinu, to je jos gore. Cerka je totalno nezainteresovana, ne vidi dalje od ipad-a, pa resavam da ga stavim na oglase. Pa ako bi mi dali neku realnu procenu. Laptop je kao nov, cak sam minimalno koristio njegovu tastaturu da ne ostaju fleke, nego sam uvek vezao eksternu tastaturu i mis…
Marka je HP pavilion, a spec.:
Procesor i7 9750H
512 gb ssd
Ram memorija 16gb ddr4
Grafika: nvidia gtx 1660ti (6gb)
Full hd 17,3" 144hz ekran
Hvala unapred na odgovorima

Ja bi dao za to 200€. salji podatke za uplatu.

Salim se malo :joy::joy: pa i dalje je to da kazemo ozbiljna masina ali stvarno ne znam.

I meni bi lego ko budali samar za te pare :joy:

1 Like

Iskreno zavisi koliko brzo želiš da ga prodaš, a s obzirom da je u garanciji jer kao što kažeš god ipo dana je star, oduzmi 30% koliko si platio, pa postepeno spuštaj ako se niko ne bude javljao, naravno pod uslovom da je full pack, ili uporedi sa sličnim laptopovima na KP, pa navedi ove prednosti koje si nama napisao da bi postigao malo bolju cenu…

Kad dodjes do 200 prilikom spustanja imbox

Poyy

Kao prvo, moras da imas neku tvoju cenu da bi mogli uopste da ti kazemo da li je to ok ili ne…

Izvinjavam se ljudi, uopste mi nisu stizala obavestenja da mi je neko odgovorio na temu…
Pa neznam ni sam, posto sam u austriji, postavio sam ga ovde na lokalne oglase… verujem da bi u srbiji mogao izvuci koji € vise… za sada najreslniju ponudu je dao neki lik sa 700€… napominjem da sam ubacio sve sto imam za njega (torbu, stalak, tastaturu + mis, i 2.1 zvucnike). Ako ne bude bilo vecih ponuda za dan dva, mislim ds cu mu prepustiti… e da, mislim da laptop nije vise pod garancijom, posto sam negde cuo da hp daje samo godinu dana garanciju.

Austrija, kao i sve drzave u EU imaju 2 godine garancije na svu tehniku po zakonu ( mada se to ne naziva garancija vec ima drugi naziv, nemci to zovu Gewährleistung). Ako proizvodjac, u ovom slucaju HP nudi dodatno svoju garanciju, to se racuna dodatno posle isteka zakonske garancije od 2 godine…

Ako je tako onda je to super… to nisam znao. Znam da su mi nudili produzenu garanciju nekih 5 godina ali je nesto skupo bilo pa nisam bio zagrejan da uzimam… ma neka je i 2 godine, onda ima garsncijs negde jos do jula

Takav novi laptop bi kod nas bio u rangu 1500€.
Da li ima original Windows?
Tih 700€ deluju prilično ok kada se vide akcije u Saturnu i Media Marktu sada za crni petak.

Ima originalni windows 10. I ima neki b&o sound, ako to uopste znaci nesto :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

Digni to na €850 minimum.

Bang & Olufsen bajo moj :smiley:

1 Like

Ladno mi se na schpok javio lik, kao daje 700e ali da mu saljem u allgerie (pretpostavljam Alzir). Nista od te ljubavi :joy::joy::joy: