Problem sa xbox one s

Kupila sam polovan xbox one s od nekog tipa koji kaze da ga nije ni koristio i zaista izgleda kao nov u orginal kutiji bla bla …
Kada ukljucim xbox i pustim igricu trazi mi lozinku i kada ukucam mikrosoft lozinku tv se ugasi ,upalim tv normalno radi sve dok ne ugasim xbox gde se tv sam ugasi ,upalim tv sa istim daljinskim upalim xbox i tako u krug dok xbox ne iskljucim iz struje …
Molim za pomoc

https://support.xbox.com/en-US/help/hardware-network/display-sound/hdmi-cec

Pitanje je šta pali šta. Ako ovo gore ne pomogne, probaj i na televizoru naći hdmi-cec u settingsima pa ga ugasiti.

Veliko hvala na odgovoru :heart: uradila i jedno i drugo i opet kad upisem lozinku tv se ugasi :roll_eyes: stvarno mi nije jasno u cemu je fora …

Jesi zvala tog lika sto ga skoro nikako nije koristio? Klasicne fore, kao auto kad prodajes pa ga ulickas, a unutra haos

Momak dobio posao u inostranstvu i odselio se ,ne laze znam ga dobro i kaze da se njemu nije gasio tv pitala sam ga odmah nije mu jasno kao ni meni …kada xbox one s prikopcam na Sony tv nece uopste da mi nadje xbox a smsrt je tv nov a samsung mi gasi …ne razumem se najbolje to sam sinu uzela ,do sada je igrao na xbox 360 i nikakvih problema nismo imali ni na jednom tv…bas cudno

Promena hdmi-a ne pomaze?

2 Likes

mozda je do kablova? kao sto @iNikola rece? probaj drugi kabal?

1 Like

Možda je HDMI čip u defekti,probati drugi TV i kabal a nije loše ni hard reset odraditi možda riješi problem.

Da al kako bas da se desi kad je uzela?

Jesi probala pre kupovine?

1 Like

Hvala na odgovoru ,uspela sam da namestim neznam kako :upside_down_face:

1 Like

Hvala na odgovoru ,problem je bio na podesavanju

4 Likes