Problem sa Xbox one S ne moze da se upali

Pozdrav Ljudi,

Imam problem sa xbox-om ne moze da se upali?
Problem je nastao tako sto nije mogao da ucita igrice, nakon restarta zakucao je na “zelenom ekranu”, odradio sam resetovanje na “polu” fabricko podesavanje medjutim opet nije mogao da ucita igrice, nakon gasenja xbox-a stalno ide u Safe mode?

Da li neko ima resenje.
Ja sumnjam da je otisao hdd.

Xbox One Hard Reset Method 1

  1. Holding the power button down for 10 seconds while the system is on will perform a hard reset.
  2. The Xbox One Will Switch Off.
  3. Power on the Xbox One again. You’ll see a green start-up screen.
  4. All your data is preserved, but the cache will be cleared and settings may reset.

Probao i dalje je mrtav, tacnije kad ga upalim bude crn ekran oko 5-10 min. I onda ode u safe mod

Probaj ovaj metod ali deluje glupo, vidi onaj prvi tutorijal ali nadji video i prati njegovo uputstvo odnosno brojanje…mozda ne brojis dobro :slight_smile:

Probao i dalje isto, mislim da cu ga poslati na servis, mozda imate neku preporuku?

Ako imas garanciju to se lako rešava…ako ne šalji ga u neki proveren servis,verovatno je hard vrisnuo.Koliko je star Xbox ?

Stara je 1.5 god, a garancija je bila 1 god. Kakvi su oni konzola.rs da li imas neki info?

Nemam…probaj da odneseš u Virtualshop,čuo sam od drugova da su dobri i povoljni.

1 Like