Problem sa WiFi konekcijom Win 10

Cao svima,da li neko mozda zna kako bih mogao da resim problem sa internet konekcijom,imam laptop sa Win 10 sistemmom do pre mesec dana radio normanlno,odjednom je poceo da izbacuje da ne moze da se konektuje na wifi,jel moze biti neki problem zato sto je win 10.Hvala unapred

Standardno tech support pitanje, ali se uvek mora pitati: Da li si probao da restartuješ oba uređaja?
Da li ti prijavljuje problem samo na tom uređaju i da li radi ako povežeš preko kabla?

Hvala na brzom odgovoru.Povezao sam racunar preko kabla ali izbacuje samo no internet i stoji samo identifying,a kod wifi kada kliknem da se konektujem izbaci no internet i stoji trougao zuti kod wirlesa znaci nece nijedna od ovih varijanti,jel moze da bude nesto do wina da je zabogovao?

I da samo sa ovim laptopm imam problem preko kabla i wirles rade potpuno normalno na ostalim uredjajima.

Onda je ili do drivera ili do dela u samom uređaju. Probaj u device manager da uradiš uninstal drivera, pa da ga ponovo instaliraš. Ako to ne pomogne, onda sveža instalacija Windowsa. I meni nije sve odmah radilo na 10, nego sam se zajebavao nedelju dana.

Meni više deluje da je do rutera, kao da ne dodeljuje ip adresu.

Napisao je iznad da mu radi na drugim uređajima i wireless i preko kabla. Dok ovde ne. Najpre mislim da je Windows automatski skinuo neki update i zasrao stvar.

Koji je net u pitanju? Telekom?

a da odradis windows 10 update jer je sl problem moj drug imao i to mu pomoglo

U pitanju je Telekom internet,radio normalno sve onda odradjivao update i uprskao nesto posle nisam mogao da koristim vise.

Pa ajde probacu update da odradim da vidim ako ga nije updateovao vec na poslednju verzijju.

Evo probao ima jos neke updateove da skine ali ne moze bez neta.

Ne znam da l da ga reinstaliram jer sam ga uzeo sa ovim win 10 sistem odnosno kupio.

E hvala svima problem resen moze loock.

mozes da podelis sta si resio?

Nije mi jasno ljudi svi koji dodjete postavite problem, cekate da vam pomognemo, upustimo se u resavanje problema sa vama, vama odnekud dune i resi se problem i dodjete i napisete, resio sam ko vas jebe, zatvaraj temu. vidimo se kad opet budem imao neko sranje.

Kako bi vama bilo da dodjete i postavite problem i svako vam dodje neko i kaze “necu da ti kazem celavi”?

Po meni cist bezobrazluk.

@ninja758

izvini sto se na tebi sve zalomilo ali me jako nervira trend koji je prisutan na forumu.

Malo fali da krenemo da brisemo postove sa problemima koji nemaju veze sa konzolama i igrama.

2 Likes